forumnju na kartęusługiczy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni?

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni?

 

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? (2015-10-12 11:34)

Codziennie ktoś dzwoni parę razy dziennie na mój numer. Wk*&%#ia mnie to tak, że hoho. Czy mogę w jakiś sposób zablokować ten numer?

 

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? (2015-10-12 19:44)

Musisz pogrzebać w ustawieniach telefonu.
Ja właśnie sprawdzam i można ustawić nr lub całą listę numerów które maja być odrzucane. I testowałem przed momentem i działa. Tel. Samsung Note4 Edge. Sprawdz u siebie.

 

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? (2015-11-17 18:34)

Zależy od modelu twojego telefonu. Jeśli nie masz opcji typu "numery ignorowane", "czarna lista" albo "blokada numeru", to nie da się nic z tym zrobić. Operator może wyłączyć wszystkie połączenia (np. w przypadku kradzieży telefonu), ale nie blokuje pojedynczych numerów. Opcja blokowania jest i w starych, i w nowych telefonach (oczywiście nie wszystkich). Na smartfony można dodatkowo ściągnąć aplikacje do blokowania, ale nigdy ich nie testowałem, więc nie wiem, jak się sprawdzają.

 

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? (2016-12-30 03:23)

I jak? Udało się?

~amidelka

 

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? (2017-01-01 10:28)

Jest do takich rzeczy super program na androida "odebrać telefon" jak to sobie zainstalowałem mam już spokój od spamu , call center itp.

~creo

odpowiedź

czy można zablokować pewien numer, który ciągle do mnie dzwoni? | jamaja0 (12.10.2015, 11:34)

Codziennie ktoś dzwoni parę razy dziennie na mój numer. Wk*&%#ia mnie to tak, że hoho. Czy mogę w jakiś sposób zablokować ten numer?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników