forumnju na kartęofertanaliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy

 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 19:08)

Witam,
Mam problem z następującą sytuacją. Rozmawiałem z pewnym panem w Czechach i po 4 minutach rozłączyło mnie, a miałem 7zł na koncie (NJU na kartę). Wyczerpałem konto. Naliczyło mi znacznie większą stawkę niż powinno, przecież roaming nie powinien mieć dodatkowych opłat? Czy coś się zmieniło?
Pozdrawiam

~matmow

 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 19:58)

Jeśli dzwoniłeś z Polski do Czech (na numer czeski), to nie był roaming tyko połączenie międzynarodowe. Płatne circa 2zł/min. do krajów strefy 1. Tutaj nic się nie zmieniło. Proponuję ze zrozumieniem zapoznać się co oznacza roaming, np. tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Roaming 

[edytowane przez stanley99 o 19:59 w dniu 2017-11-20]
 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 22:57)

proszę wyjaśnić mi co oznacza słowo "ALL" -przy niektórych połączeniach mam to slowo i wtedy
muszę zapłacić za te połączenia, natomiast w innych przypadkach nie płacę przy połączeniu z tymi samymi numerami....
mam z rachunkiem nie więcej niż 39zł
i znam angielskie znaczenie tego słowa.
dziękuję

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy | ~matmow (20.11.2017, 19:08)

Witam,
Mam problem z następującą sytuacją. Rozmawiałem z pewnym panem w Czechach i po 4 minutach rozłączyło mnie, a miałem 7zł na koncie (NJU na kartę). Wyczerpałem konto. Naliczyło mi znacznie większą stawkę niż powinno, przecież roaming nie powinien mieć dodatkowych opłat? Czy coś się zmieniło?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników