forumnju na kartęofertaKiedy nowa LEPSZA oferta.

Kiedy nowa LEPSZA oferta.

 

Kiedy nowa LEPSZA oferta. (2017-01-12 21:53)

Jestem z Wami właściwie od początku, a początek był słodki czyli innowacyjna oferta, jakość i cena. Jako, że ów początek miał miejsce kilkadziesiąt miesięcy temu to i Wasza oferta mocno sparciała, trąci już myszką. Jestem w przededniu rejestracji karty sim, ale też przy okazji przeglądam oferty konkurencji no i ta konkurencja mocno Was przegoniła. W związku z tym mam pytanie, czy zamierzacie dorównać ofercie T-mobile, czyli za 25 zł klient otrzymuje, komórkowe, stacjonarne, sms, bez limitu + 10 gb internetu?  Proszę o odpowiedź, bo jeśli nic się u Was nie zmieni, to z początkiem lutego mój numer zostanie zarejestrowany w T-mobile. Pozdrawiamy i oczekuję szybkiej ofertowej reakcji. Nie uśmiecha mi się zmieniać operatora ale ccc.<o:p></o:p>

~art

 

Kiedy nowa LEPSZA oferta. (2017-01-12 22:08)

to krzyżyk na drogę ;)
A skoro jesteś tutaj od początku to powinieneś wiedzieć, że forum służy tylko do kontaktu z innymi użytkownikami Nju, a nie do kontaktu z BOK.

Moim zdaniem oferta Nju z 2013 roku była w pewnym sensie przełomowa ale nie skusiła mnie do zmiany operatora na stałe.
Dopiero Nju Dodatkowy dała powiew świeżości i zachęciła mnie do zmiany operatora.
Więc każdy ocenia swoją miarką dlatego daleki byłbym od stwierdzeń, że coś jest zdecydowanie lepsze czy gorsze.

Dla mnie ważny jest brak cyrografu, więc umowa np. na 2 lata nie wchodzi w grę. Ze stacjonarek nie korzystam w telefonie komórkowym, więc "darmowe" stacjonarki nie skuszą mnie do zmiany, bo w Nju płacę średnio 19zł za jeden numer, a nawet jak dopłacę za kilka minut stacjonarek to będzie to mniej niż owe 25zł.
Netu mam 30GB do podziału na 2 numery, więc znacznie więcej niż realnie potrzebuję.

Oferta konkurencji nie ma nic co by mnie zachęciło do zmiany operatora na dzień dzisiejszy ale brak cyrografu w Nju powoduje, że w każdej chwili mam możliwość wyboru, bo nikt nie trzyma mnie na siłę.

Ofert jest wiele na rynku, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie, co najlepiej odpowiada jego potrzebom, a pisanie, że nie chce się zmieniać operatora to żaden sensowny argument, lenistwo nie jest usprawiedliwieniem.

[EDIT]
Skoro jesteś w Nju od 2013 roku to we Wszystko komórkowe za 29zł za staż masz 30GB + no limit komórki + no limit SMS/MMS. Płacisz dodatkowo za stacjonarki 0,19zł/min ale nie więcej niż 10zł/mc.
Jeśli nie używasz hurtowo stacjonarek to za dodatkowe 4zł/mc masz 30GB zamiast 10GB w T-Mobile z tego co piszesz.
Musisz sam sobie odpowiedzieć co bardziej potrzebujesz: darmowe stacjonarki, czy więcej GB.

[edytowane przez nju_klient o 22:14 w dniu 2017-01-12]
 

Kiedy nowa LEPSZA oferta. (2017-01-13 01:30)

Ja dodam tylko od siebie, że T-Mobile wszedł z nową ofertą od 01.01.17, więc Nju ma jeszcze trochę na odpowiedź. Pamiętajmy, że to wyścig zbrojeń i są też inni operatorzy na rynku. Nie dziwi mnie, że Orange/Nju czeka na odpowiedź innych by znowu skosic konkurencję. A oferty wirtualnych operatorów typu lajt mobile/a2 mobile/premium mobile etc.  szczerze mnie nie interesują, bo czuję, że Ci operatorzy mogą się równie szybko zawinąć jak się pojawili. 


I tak jak kolega nju_klient napisał. Nie ma lepszego No Limit niż Nju + Dodatkowy... przynajmniej dla mnie spełnia moje oczekiwania w 200%

 

Kiedy nowa LEPSZA oferta. (2017-01-13 08:14)

Ja na przykład dużo dzwonię na stacjonarki i zawsze wyczerpuję limit, także nju realnie kosztuje mnie 39 zł. miesięcznie. Internetu 10 GB nie jestem w stanie wykorzystać a 30 to chyba by mnie przygniotło :)) W stosunku do T-mobile rocznie zaoszczędzę ok 170 zł. Piechotą nie chodzi, chyba że znacie takie miejsce to chętnie tam parę razy dziennie wpadnę. 

~art

 

Kiedy nowa LEPSZA oferta. (2017-01-13 11:40)

@art
jak używasz dużo stacjonarek to wtedy warto poszukać oferty no limit, która ma odpowiedni pakiet na stacjonarki.
Właśnie w tym sęk, aby znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Virgin ma chyba wliczone stacjonarki, Mobilevikings też, także jest w czym wybierać, a moim zdaniem lepiej wybrać coś bez cyrografu, bo jeśli wejdzie na rynek coś nowego co zwróci Twoją uwagę to możesz dokonać zmiany w 1 dzień, zamiast czekać cały rok.

@ciajus
wyścig zbrojeń to był jak z 10 lat temu wchodził Play, teraz to są tylko drobne potyczki i pilnowanie swoich pozycji.
Jak jakiś analityk stwierdzi, że coś może wpłynąć na odpływ lub przypływ klientów i zatwierdzi to menager to dopiero wtedy jest wprowadzana jakaś zmiana.
Teraz nikt nie chce wyścigu zbrojeń i ostra walka cenowa ustała, bo nie ma dużego pola do manewru.
Obecnie bez łaski za 40zł masz pełen no limit na rozmowy i SMS, jak poszukasz to będzie taniej z mniejszą ilością GB, bez MMS itp. ale będzie kilka/kilkanaście złotych mniej.

Może za jakiś czas bez łaski będzie pełen no limit na rozmowy z wieloma GB za 15zł tylko wtedy szanse na zmianę sieci byłyby minimalne, bo jak jeszcze bardziej można by zejść z ceną, aby zachęcić do zmiany operatora. Limit ceny ma swoją granicę, więc pozostaje operatorom dawanie większej ilości usług w tej samej cenie.

Paradoksalnie jak minuty były drogie to dzwoniłem po 1000 minut miesięcznie jak teraz mam no limit za grosze, gdzie mogę dzwonić do znudzenia to wykorzystuję po kilkadziesiąt minut miesięcznie ale wolę no limit i "ryczałt" niż zastanawiać się ile wydam za telefon i pilnować się, aby przypadkiem znacznie nie przepłacić, bo akurat będę miał potrzebę gdzieś zadzwonić.

odpowiedź

Kiedy nowa LEPSZA oferta. | ~art (12.01.2017, 21:53)

Jestem z Wami właściwie od początku, a początek był słodki czyli innowacyjna oferta, jakość i cena. Jako, że ów początek miał miejsce kilkadziesiąt miesięcy temu to i Wasza oferta mocno sparciała, trąci już myszką. Jestem w przededniu rejestracji karty sim, ale też przy okazji przeglądam oferty konkurencji no i ta konkurencja mocno Was przegoniła. W związku z tym mam pytanie, czy zamierzacie dorównać ofercie T-mobile, czyli za 25 zł klient otrzymuje, komórkowe, stacjonarne, sms, bez limitu + 10 gb internetu?  Proszę o odpowiedź, bo jeśli nic się u Was nie zmieni, to z początkiem lutego mój numer zostanie zarejestrowany w T-mobile. Pozdrawiamy i oczekuję szybkiej ofertowej reakcji. Nie uśmiecha mi się zmieniać operatora ale ccc.<o:p></o:p>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników