forumnju na kartęofertanaliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy

 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 19:08)

Witam,
Mam problem z następującą sytuacją. Rozmawiałem z pewnym panem w Czechach i po 4 minutach rozłączyło mnie, a miałem 7zł na koncie (NJU na kartę). Wyczerpałem konto. Naliczyło mi znacznie większą stawkę niż powinno, przecież roaming nie powinien mieć dodatkowych opłat? Czy coś się zmieniło?
Pozdrawiam

~matmow

 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 19:58)

Jeśli dzwoniłeś z Polski do Czech (na numer czeski), to nie był roaming tyko połączenie międzynarodowe. Płatne circa 2zł/min. do krajów strefy 1. Tutaj nic się nie zmieniło. Proponuję ze zrozumieniem zapoznać się co oznacza roaming, np. tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Roaming 

[edytowane przez stanley99 o 19:59 w dniu 2017-11-20]
 

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy (2017-11-20 22:57)

proszę wyjaśnić mi co oznacza słowo "ALL" -przy niektórych połączeniach mam to slowo i wtedy
muszę zapłacić za te połączenia, natomiast w innych przypadkach nie płacę przy połączeniu z tymi samymi numerami....
mam z rachunkiem nie więcej niż 39zł
i znam angielskie znaczenie tego słowa.
dziękuję

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

naliczenie dodatkowych opłat za połączenie roaming Czechy | gość1511215050069 (20.11.2017, 22:57)

proszę wyjaśnić mi co oznacza słowo "ALL" -przy niektórych połączeniach mam to slowo i wtedy
muszę zapłacić za te połączenia, natomiast w innych przypadkach nie płacę przy połączeniu z tymi samymi numerami....
mam z rachunkiem nie więcej niż 39zł
i znam angielskie znaczenie tego słowa.
dziękuję
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników