forumnju z rachunkiemusługiPodwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy

 

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy (2017-10-20 21:33)

Miało być nie więcej niż 29zł +9zł, a wyszło o 12zł więcej, tylko za co? Za granicą w tym czasie nie byłem, płatnych smsów nie wysyłałem.

 

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy (2017-10-21 10:09)

to jest odpowiedź na post:

tylko za co? Za granicą w tym czasie nie byłem, płatnych smsów nie wysyłałem.


Dodatkowo także są płatne bez wyjeżdżania z kraju np. rozmowy/SMS/MMS z Polski na nry zagraniczne (czyli poł. międzynarodowe) albo np. połączenia na infolinie, wideorozmowy.
Poza tym jest dostępny billing ("Lista połączeń") - tak ciężko samemu sprawdzić okres rozliczeniowy?

[edytowane przez stanley99 o 10:43 w dniu 2017-10-21]
 

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy (2017-10-23 08:48)

Mam to samo, tyle że u mnie jest pierwszy rachunek za nr główny i dodatkowy na niecałe 100 zł... Również nie korzystałem z żadnych usług premium, międzynarodowych itp., na rozliczeniu szczegółowym są normalnie naliczane standardowe połączenia. Poszła reklamacja, jestem ciekawy rozwiązania.

Reklamacja uznana, teraz jest tak jak powinno czyli niecałe 50 zł - 29 zł za główny + niecałe 9 zł za dodatkowy jako wyrównanie za wcześniejszy okres + 9 zł za dodatkowy jako przedpłata z góry na kolejny okres rozl.

[edytowane przez grz o 11:36 w dniu 2017-10-23]
 

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy (2017-10-25 17:16)

Sprawdzie zawsze rachunek szczegolowy i jesli cos jest nie tak napiszcie rekkamacje????????

 

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy (2017-10-26 11:51)

@ktoś:
Stwierdzasz, pytasz, proponujesz?
Bo że sprawdzić billing gdy coś nie gra, to oczywista oczywistość (przynajmniej dla mnie). A jeśli rzeczywiście nie gra, zgłosić reklamację - też oczywista oczywistość.

odpowiedź

Podwyższony rachunek buzz + numer dodatkowy | jacek4 (20.10.2017, 21:33)

Miało być nie więcej niż 29zł +9zł, a wyszło o 12zł więcej, tylko za co? Za granicą w tym czasie nie byłem, płatnych smsów nie wysyłałem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników