forumnju z rachunkiemofertaZnikające pieniądze z konta

Znikające pieniądze z konta

 

Znikające pieniądze z konta (2017-10-13 10:02)

Dzień dobry
Mam problem. Korzystam z oferty NJu na kartę za 29.00 zł. i promocji "wydaj 1.20 i do końca dnia smsuj i dzwoń za darmo". W poniedziałek doładowałam konto za 10 złotych a następnego dnia już ich nie było- wcześnie 10 złotych starczało mi na tydzień. Tak samo było wczoraj rano. doładowałam konto o 7 a o 15 już tych pieniędzy nie było. 
Nie wiem teraz co robić. 
Proszę o pomoc.

~szczerbek

 

Znikające pieniądze z konta (2017-10-14 08:38)

A jak w Twojej ofercie wyglądają opłaty za transmisję danych? Może to jest powodem, że środki "znikają same"? Telefon samoczynnie pobiera jakieś dane, aktualizacje... 
Po drugie - co widać billingu? Zaglądałaś, sprawdzałaś?
No i po trzecie - jeśli rzeczywiście czujesz się poszkodowana, oszukana, itp. - zgłaszaj reklamacje do BOK. Tutaj jest forum użytkowników, nikt ci realnie nie pomoże. Możemy sobie tylko co najwyżej pogdybać, wymieniać doświadczenia.

[edytowane przez stanley99 o 08:43 w dniu 2017-10-14]

odpowiedź

Znikające pieniądze z konta | ~szczerbek (13.10.2017, 10:02)

Dzień dobry
Mam problem. Korzystam z oferty NJu na kartę za 29.00 zł. i promocji "wydaj 1.20 i do końca dnia smsuj i dzwoń za darmo". W poniedziałek doładowałam konto za 10 złotych a następnego dnia już ich nie było- wcześnie 10 złotych starczało mi na tydzień. Tak samo było wczoraj rano. doładowałam konto o 7 a o 15 już tych pieniędzy nie było. 
Nie wiem teraz co robić. 
Proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

59 gości i 0 zalogowanych użytkowników