forumnju z rachunkiemoferta"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-07 16:16)

Witam , do kogo mam napisać i jak będzie wyglądać zmiana?
czy łączny maksymalny koszt nie będzie wtedy przekraczał 38zł ?




w obecnej ofercie mam rozmowy i smsy i nie mam chyba internetu, nie wiem nie korzystałem.
W opcjach sim mam "usługi nju" i tam "pakiet do internetu" 350 lub 700 ile kosztuje taka przyjemność w mojej obecnej ofercie i jak długo trwa zmiana oferty?


abonament mam ponad 12mies.




~cebula

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-07 16:29)

Przejście na "Bez limitu za max. 29zł" - albo pisz do BOK, albo sam sobie zmień taryfę na swoim koncie https://www.njumobile.pl/mojekonto

Dodatkowa karta do internetu: http://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny#oferta-internet

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-07 17:53)

to jest odpowiedź na post:

Witam , do kogo mam napisać i jak będzie wyglądać zmiana?
czy łączny maksymalny koszt nie będzie wtedy przekraczał 38zł ?




w obecnej ofercie mam rozmowy i smsy i nie mam chyba internetu, nie wiem nie korzystałem.
W opcjach sim mam "usługi nju" i tam "pakiet do internetu" 350 lub 700 ile kosztuje taka przyjemność w mojej obecnej ofercie i jak długo trwa zmiana oferty?


abonament mam ponad 12mies.




Zmiana będzie z nowym okresem rozliczeniowym i możesz jej dokonać przez konto nju mobile, pamiętaj jednak by zlecić włączenie nowej, a nie wyłączenie starej. Wówczas w jednym zamówieniu podstawi się włączenie nowej i wyłączenie starej i nie będziesz musiał czekać dłużej niż do nowego okresu rozliczeniowego. Nie będziesz płacił więcej niż 38 zł, jeżeli będą to standardowe usługi, a nie np. smsy specjalne czy rozmowy międzynarodowe,

~marta

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-10 03:03)

nie korzystam z konta nju mobile proszę o podanie adresu mailowego na który mogę napisać.
Czy zmiana oferty będzie wiązać się z jakąś opłatą?

~cebula

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-10 08:01)

Zmiana jest bezpłatna. Nie ma innej bezpłatnej formy kontaktu jak ta wyżej, ewentualnie kontakt z BOK *610, ale płatna 0.19 zł za minutę.

~enter

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-16 16:49)

Witam. Posiadam starą ofertę nju z rachunkiem "jeden na wszystko" za 39zł, czy po przejściu na "wszystko nie więcej" za 29 zł utracę GB zgromadzone w usłudze  "im dłużej tym lepiej"?

 

"nju z rachunkiem" 38zł mies zmiana na "niewiecej niz 29zł" + drugi sim do internetu w laptopie (2018-01-16 23:55)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Posiadam starą ofertę nju z rachunkiem "jeden na wszystko" za 39zł, czy po przejściu na "wszystko nie więcej" za 29 zł utracę GB zgromadzone w usłudze  "im dłużej tym lepiej"?




GB będzie mniej, bo teraz w podstawie masz 13, a w nowej będziesz miał w podstawie 10. Natomiast będzie mnożone tak samo, w zależności jaki masz staż * 2 lub 2.5 lub 3.

~enter

odpowiedź

" | nju z rachunkiem" ( 38zł mies zmiana na ")

Witam , do kogo mam napisać i jak będzie wyglądać zmiana?
czy łączny maksymalny koszt nie będzie wtedy przekraczał 38zł ?




w obecnej ofercie mam rozmowy i smsy i nie mam chyba internetu, nie wiem nie korzystałem.
W opcjach sim mam "usługi nju" i tam "pakiet do internetu" 350 lub 700 ile kosztuje taka przyjemność w mojej obecnej ofercie i jak długo trwa zmiana oferty?


abonament mam ponad 12mies.




wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników