Reklamacja opłat

 

Reklamacja opłat (2017-08-31 14:31)

Witam,
W dniu 18.08.2017 wykonywałem klika razy połączenie na numer 737-897-766 , Państwo naliczyliście mi za to dodatkowe opłaty . Proszę mi wyjaśnić na jakiej podstawie. 

Pozdrawiam Paweł 

 

Reklamacja opłat (2017-08-31 14:46)

Przepraszam chodzi o datę 16.08, wszystkie połączenia zrealizowane w tym dniu mam policzone jako płatnę. 

Pozdrawiam Paweł

 

Reklamacja opłat (2017-08-31 20:25)

Pawełku, to jest forum użytkowników sieci NJU. Reklamacje i pytania kieruj do BOK.

~zibi

 

Reklamacja opłat (2017-09-08 11:19)

<div class="row-header"><h4><strong>do ~zibi</strong></h4>Ja mam takie same zdziwienie i warto się podzielić tym na forum. do BOK-u pójdzie to swoją drogą. jeżeli masz tylko do powiedzenie to nie tykaj tematu.
Pozdrawiam:  stres1

</div>

~stres1

 

Reklamacja opłat (2017-09-09 13:25)


@poznaniak i podobni - trochę pomyślunku. Podajesz numer telefonu na publicznym forum. Może jeszcze ujawnijcie swoje dane osobowe, adres, pesel, itd.,  na pewno komuś się przydadzą. Najlepiej wrzućcie skan dowodu, spłatę kredytu macie gwarantowaną ;)
<font color="#185d68">
</font>
Natomiast co do "niesłusznych" opłat za połączenie. Jeśli została naliczona w okresie rozliczeniowym przed osiągnięciem maksymalnej kwoty (np. 29zł, 39zł - zależy jaką macie opcję usługi) nie ma w tym nic dziwnego. Powiem nawet, że tak ma być. Dotyczy również transmisji danych. Proponuję najpierw zapoznać się z działaniem  Nju z rachunkiem.
<font color="#185d68">
</font>A reklamacje, jeśli już, składać bezpośrednio do BOK-u - można telefonicznie, można przez formularz ze strony. Tutaj jest forum użytkowników. Nikt nie jest władny pomóc, nawet gdyby chciał. Możemy sobie tylko co najwyżej pogdybać.
Pozdrawiam.

[edytowane przez stanley99 o 13:26 w dniu 2017-09-09]

odpowiedź

Reklamacja opłat | stanley99 (09.09.2017, 13:25)


@poznaniak i podobni - trochę pomyślunku. Podajesz numer telefonu na publicznym forum. Może jeszcze ujawnijcie swoje dane osobowe, adres, pesel, itd.,  na pewno komuś się przydadzą. Najlepiej wrzućcie skan dowodu, spłatę kredytu macie gwarantowaną ;)
<font color="#185d68">
</font>
Natomiast co do "niesłusznych" opłat za połączenie. Jeśli została naliczona w okresie rozliczeniowym przed osiągnięciem maksymalnej kwoty (np. 29zł, 39zł - zależy jaką macie opcję usługi) nie ma w tym nic dziwnego. Powiem nawet, że tak ma być. Dotyczy również transmisji danych. Proponuję najpierw zapoznać się z działaniem  Nju z rachunkiem.
<font color="#185d68">
</font>A reklamacje, jeśli już, składać bezpośrednio do BOK-u - można telefonicznie, można przez formularz ze strony. Tutaj jest forum użytkowników. Nikt nie jest władny pomóc, nawet gdyby chciał. Możemy sobie tylko co najwyżej pogdybać.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników