forumnju z rachunkiemofertaPodpisanie umowy w nju

Podpisanie umowy w nju

 

Podpisanie umowy w nju (2014-12-13 18:02)

Witam, mam zamiar przenieść numer do nju, jednak umowa u obecnego operatora jest na moją mamę a chciałbym żeby w nju była na moje dane, da się tak zrobić ? Ewentualnie jeśli się nie da to czy gdy przyjedzie kurier z umową na dane mamy, mogę ja ją podpisać zamiast niej? Pytam ponieważ w momencie przyjazdu kuriera z umową moja mama będzie prawdopodobnie za granicą.

~thor

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~odpowiedz

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kee

 

Podpisanie umowy w nju (2014-12-16 22:39)

Trudna sytuacja. Napiszę Ci, czego na pewno nie możesz:<BR>1. NIE możesz złożyć zamówienia, nie mając telefonu z przenoszonym numerem fizycznie w ręku (bo podczas procesu zamawiania na telefon przychodzi sms weryfikujący numer)<BR>2. NIE możesz złożyć zamówienia ze swoimi danymi, jeśli telefon jest zarejestrowany na mamę, gdyż wówczas przeniesienie nie dojdzie ostatecznie do skutku (odrzucenie z uwagi na niezgodność danych)<BR>3. NIE możesz podpisać się na umowie jako mama, bo kurier sprawdza dowód osobisty, ani tym bardziej w jej zastępstwie.<BR>4. NIE możesz zmienić danych abonenta już po przeniesieniu numeru do NJU (NJU nie oferuje takiej możliwości).<BR><br><BR>Według mnie masz do wyboru:<BR>A) Przenieść numer z danymi mamy, ona musi podpisać umowę, a potem ty używasz na jej konto. Mała cenna uwaga - od złożenia zamówienia do przyjazdu kuriera mija 4-5 dni roboczych (mówię z doświadczenia - przenosiłam już 3 numery)<BR>B) Zaktualizować dane u obecnego operatora. Wiąże się to z wysłaniem pisma albo skanu pisma. Niektórzy operatorzy pobierają opłatę za zmianę danych abonenta<BR>C) Zamówić starter z nowym numerem.<BR>

odpowiedź

Podpisanie umowy w nju | ~thor (13.12.2014, 18:02)

Witam, mam zamiar przenieść numer do nju, jednak umowa u obecnego operatora jest na moją mamę a chciałbym żeby w nju była na moje dane, da się tak zrobić ? Ewentualnie jeśli się nie da to czy gdy przyjedzie kurier z umową na dane mamy, mogę ja ją podpisać zamiast niej? Pytam ponieważ w momencie przyjazdu kuriera z umową moja mama będzie prawdopodobnie za granicą.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników