forumnju z rachunkiemofertadlaczego w usłudze nju dodatkowy naliczane są opłaty za krajowe połączenia komórkowe zwiększające płatność?

dlaczego w usłudze nju dodatkowy naliczane są opłaty za krajowe połączenia komórkowe zwiększające płatność?

 

dlaczego w usłudze nju dodatkowy naliczane są opłaty za krajowe połączenia komórkowe zwiększające płatność? (2015-10-30 10:15)

Mam dodatkowy nr w nju, ze szczegółowego rachunku wynika, ze pierwsze 10 rozmów jest doliczane do 9 zł przypadających na ten dodatkowy numer, dlaczego tak jest? Czy nie powinny być te rozmowy wliczone do pakietu tych 9 złotych???

~bietap

 

dlaczego w usłudze nju dodatkowy naliczane są opłaty za krajowe połączenia komórkowe zwiększające płatność? (2015-10-30 18:24)

no właśnie dlaczego? złożyłem reklamację

[edytowane przez puszkin o 18:27 w dniu 2015-10-30]

odpowiedź

dlaczego w usłudze nju dodatkowy naliczane są opłaty za krajowe połączenia komórkowe zwiększające płatność? | ~bietap (30.10.2015, 10:15)

Mam dodatkowy nr w nju, ze szczegółowego rachunku wynika, ze pierwsze 10 rozmów jest doliczane do 9 zł przypadających na ten dodatkowy numer, dlaczego tak jest? Czy nie powinny być te rozmowy wliczone do pakietu tych 9 złotych???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników