forumnju z rachunkiemofertaCzy Polska to dziki kraj?

Czy Polska to dziki kraj?

 

Czy Polska to dziki kraj? (2017-07-25 19:12)

Dziś dostałem ZONKa czyli fakturę z Nju czyli z ORANGE ( jakże polskiej firmy :/ ). I co? Zamiast standard kwoty mam 2x wyższą. Dlaczego? Bo dałem się zwieść, choć jestem ostrożny. Zaufałem niedopowiedzianym jak zwykle reklamom oraz półprawdom na stronach operatora i jego wprowadzającym w błąd komunikatom. Jedna rozmowa z Francją z Polski (numer polski na francuski) i wyjęli mi z kieszeni extra 40 dychy. Czy w innym, ale zachodnim kraju UE, robiono by sobie kpiny z klientów? Bezczelnie wprowadzając ich mocną sugestią w błędne przeświadczenie , że "teraz w UE jak Polsce". To jest wprowadzanie ludzi w błąd z pełna premedytacją!!! I ja się pytam dlaczego mnie, traktuje się, jak człowieka drugiej kategorii? Takiego którego można oszukiwać "będąc na prawie", łżąc prosto w oczy, łupiąc i śmiejąc się z niego bo głupek czegoś nie doczytał i zaufał temu co mówi ktoś inny. Czy ja mam zawsze traktować innych jak tych którzy chcą mnie oszukać i wykorzystać? To nie jest normalne. Ja się pytam gdzie wasza uczciwość? Gdzie wasza godność i honor? Dlaczego traktujecie nas jak dzikusów i pariasów Europy? Bo tak wolno było? Bo wam na to pozwalano? Teraz tak nie wolno! Ja się na to nie zgadzam! I pozostałym Polakom sugeruję to samo...

~polodzikus

 

Czy Polska to dziki kraj? (2017-07-25 20:13)

podobny temat
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,165900007,title,kolosalny-rachunek,watek



Zapoznaj sie i wyciągnij wnioski

[edytowane przez karol--- o 20:14 w dniu 2017-07-25]
 

Czy Polska to dziki kraj? (2017-07-26 22:19)

@polodzikus, tak szczerze - która konkurencja zapłaciła Ci za napisanie tego paszkwila? Bo dla mnie określenia "jestem ostrożny" w zestawieniu z  "zaufałem reklamom" brzmią jak oksymoron. Jak myślisz, dlaczego w cenniku jest tabela połączeń międzynarodowych, zawierająca również kraje UE? No ale ostrożny człowiek, jest przecież tak ostrożny, że nawet tam nie zajrzy. Ani przed, ani po zawarciu umowy. Woli ślepo ufać reklamom, a raczej po swojemu interpretować. A potem obrazić się na cały świat.

 

Czy Polska to dziki kraj? (2017-07-27 20:01)

Przeszedłem na buzz w trakcie śodków na koncie na doładowywanie. Przyszło mi sporo smsów,że jestem już w taryfie na abonament, że witamy, że nowa taryfa itp... . Cały czas jednak przychodziły smsy, że kończąmi się środki. jak doszło do zera, to mi zblokowało połączenia wychodzące.

Conależy zrobić, żeby w buzz dało sie dzwonić do kogoś?

czyteż dostanę fakturę na cztery dychy?

odpowiedź

Czy Polska to dziki kraj? | ~polodzikus (25.07.2017, 19:12)

Dziś dostałem ZONKa czyli fakturę z Nju czyli z ORANGE ( jakże polskiej firmy :/ ). I co? Zamiast standard kwoty mam 2x wyższą. Dlaczego? Bo dałem się zwieść, choć jestem ostrożny. Zaufałem niedopowiedzianym jak zwykle reklamom oraz półprawdom na stronach operatora i jego wprowadzającym w błąd komunikatom. Jedna rozmowa z Francją z Polski (numer polski na francuski) i wyjęli mi z kieszeni extra 40 dychy. Czy w innym, ale zachodnim kraju UE, robiono by sobie kpiny z klientów? Bezczelnie wprowadzając ich mocną sugestią w błędne przeświadczenie , że "teraz w UE jak Polsce". To jest wprowadzanie ludzi w błąd z pełna premedytacją!!! I ja się pytam dlaczego mnie, traktuje się, jak człowieka drugiej kategorii? Takiego którego można oszukiwać "będąc na prawie", łżąc prosto w oczy, łupiąc i śmiejąc się z niego bo głupek czegoś nie doczytał i zaufał temu co mówi ktoś inny. Czy ja mam zawsze traktować innych jak tych którzy chcą mnie oszukać i wykorzystać? To nie jest normalne. Ja się pytam gdzie wasza uczciwość? Gdzie wasza godność i honor? Dlaczego traktujecie nas jak dzikusów i pariasów Europy? Bo tak wolno było? Bo wam na to pozwalano? Teraz tak nie wolno! Ja się na to nie zgadzam! I pozostałym Polakom sugeruję to samo...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników