forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru ze zmianą właściciela

Przeniesienie numeru ze zmianą właściciela

 

Przeniesienie numeru ze zmianą właściciela (2017-01-02 20:44)

Witam. 
Zwracam się z pytaniem, czy możliwe jest przeniesienie numeru ze zmianą jego właściciela? Ewentualnie jakaś późniejsza opcja już po przeniesieniu? Jeśli tak, to jaka, przez telefon/internet? 
Pytam, ponieważ kończy się umowa w T-mobile na abonament, którego właścicielem jest mój ojciec, a w przypadku chęci zmiany właściciela jeszcze w T-mobile potrzebna jest dodatkowa opłata + potwierdzenie od pracodawcy posiadania pracy.
Pozdrawiam.

~tomasz

 

Przeniesienie numeru ze zmianą właściciela (2017-01-02 23:55)

Zmiana właściciela i przeniesienie numeru to dwie zupełnie różne operacje i nie ma możliwości ich połączenia niezależnie od sieci, więc nie kombinuj.

Nie słyszałem, aby operator żądał zaświadczenie od pracodawcy dla oferty na kartę (pre-paid), więc niech Twój ojciec wypowie umowę na abonament z równoczesnym przejściem do oferty na kartę w T-Mobile, potem robisz cesję nas siebie i następnie Ty jako nowy właściciel przenosisz numer do Nju.

Albo od razu przenosisz numer do Nju ale formalnym właścicielem zostaje ojciec. W samym Nju z rachunkiem nie zrobisz cesji.

odpowiedź

Przeniesienie numeru ze zmianą właściciela | ~tomasz (02.01.2017, 20:44)

Witam. 
Zwracam się z pytaniem, czy możliwe jest przeniesienie numeru ze zmianą jego właściciela? Ewentualnie jakaś późniejsza opcja już po przeniesieniu? Jeśli tak, to jaka, przez telefon/internet? 
Pytam, ponieważ kończy się umowa w T-mobile na abonament, którego właścicielem jest mój ojciec, a w przypadku chęci zmiany właściciela jeszcze w T-mobile potrzebna jest dodatkowa opłata + potwierdzenie od pracodawcy posiadania pracy.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 1 zalogowanych użytkowników