Odzyskanie kodu PUK

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-07-20 11:54)

WItam,
mam problem, a mianowicie zgubiłem kopertę z kodem PUK, a muszę wymienić kartę sim na nano.
W pomocy technicznej na stronie njumobile znalazłem informację, że kod puk mogę znaleźć w sekcji "Moje dane". Nie znalazłem tam nigdzie żadnej informacji o odzyskaniu tego kodu.
W sekcji "zabezpieczenia" muszę natomiast dokonać autoryzacji do której też potrzebuję kodu PUK.

Skoro na stronie nie ma takiej możliwości to jak mogę najszybciej go odzyskać??

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-07-20 13:34)

W sekcji "moje dane" masz wielkie linki  WYŚLIJ SMS Z KODEM PUK lub WYŚLIJ E-MAIL Z KODEM PUK. Podajesz superpin i dostajesz kod PUK wybrana drogą.

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-07-22 06:41)

Witam. Przebywam obecnie za granica zablokowalo mi dostęp do telefonu proszę o natychmiastowa pomoc i przesłanie mi kodu PUK ponieważ SMS od was również nie otrzymuje proszę o przesłanie na Emila .   WIeczorkiewicz Ryszard.

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-08-31 23:25)

to jest odpowiedź na post:

W sekcji "moje dane" masz wielkie linki  WYŚLIJ SMS Z KODEM PUK lub WYŚLIJ E-MAIL Z KODEM PUK. Podajesz superpin i dostajesz kod PUK wybrana drogą.


Otóż ja właśnie takich wielkich linków nie widzę. A żeby w ogóle móc otworzyć zakładkę moje dane muszę dokonać autoryzacji, poprzez wpisanie hasła sms, wysłanego, uwaga, na numer telefonu z kartą sim, do odblokowania której potrzebują kodu PUK!

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-09-01 18:32)

to jest odpowiedź na post:


Otóż ja właśnie takich wielkich linków nie widzę. A żeby w ogóle móc otworzyć zakładkę moje dane muszę dokonać autoryzacji, poprzez wpisanie hasła sms, wysłanego, uwaga, na numer telefonu z kartą sim, do odblokowania której potrzebują kodu PUK!


Kombinujesz jak koń pod górę. Jaka karta, jaki SMS? Jak nie masz zarejestrowanego konta, zadzwoń do BOK. Jak masz zarejestrowane, do zalogowania potrzebujesz nr tel. i utworzonego przez Ciebie hasła.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zibi

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-09-01 18:39)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Przebywam obecnie za granica zablokowalo mi dostęp do telefonu proszę o natychmiastowa pomoc i przesłanie mi kodu PUK ponieważ SMS od was również nie otrzymuje proszę o przesłanie na Emila .   WIeczorkiewicz Ryszard.


No to masz problem. Pomyliłeś adresata. To jest forum użytkowników sieci NJU. Kontaktuj się z BOK. 

~zibi

 

Odzyskanie kodu PUK (2017-09-01 23:15)

@~zibi
gość1504214712782 ma rację, bo standardowo aktywne jest zabezpieczenie polegające na dodatkowej autoryzacji kodem SMS.
Jeśli wcześniej nie wyłączył sobie tego zabezpieczenia to teraz na problem, bo musi podać hasło, które jest wysyłane na numer, który akurat został zablokowany, czyli sytuacja bez wyjścia ;)
Pozostaje tylko kontakt z BOK i tam po weryfikacji poprosić o udostępnienie PUK.

 

Odzyskanie kodu PUK (2018-01-20 21:34)

Ni wiem jak wy ale ja nie mam żadnych linków na koncie potrzebnych do odzyskania kodu PUK w zakładce moje dane!

 

Odzyskanie kodu PUK (2018-01-20 22:46)

Moje konto > mój profil > zakładka "moje dane" > wyślij kod SMS
i po autoryzacji zobaczysz zmianę kodu PUK
Ale z zablokowanym telefonem nic nie zrobisz... Pozostaje Ci telefon do BOK

[edytowane przez jacp11 o 22:48 w dniu 2018-01-20]
 

Odzyskanie kodu PUK (2018-02-10 11:30)

to jest odpowiedź na post:

Moje konto > mój profil > zakładka "moje dane" > wyślij kod SMS
i po autoryzacji zobaczysz zmianę kodu PUK
Ale z zablokowanym telefonem nic nie zrobisz... Pozostaje Ci telefon do BOK






NIE MA NICZEGO TAKIEGO , SĄ TAM TYLKO MOJE DANE I ŻADNEGO "Wyślij SMS"

odpowiedź

Odzyskanie kodu PUK | martinezcb (20.07.2017, 13:34)

W sekcji "moje dane" masz wielkie linki  WYŚLIJ SMS Z KODEM PUK lub WYŚLIJ E-MAIL Z KODEM PUK. Podajesz superpin i dostajesz kod PUK wybrana drogą.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników