forumnju z rachunkiemusługi"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-16 23:32)

Doliczono mi do faktury kwotę 25zł, mimo iż wyraźnie zaznaczyłem w opisie zgłoszenia, że wymieniam kartę na taką która obsługuje standard LTE. Na stronce Nju wyraźnie napisane jest, że w przypadku takiej operacji, wymiana jest bezpłatna.
"<ul class="custom-plain"><li>zmiany na kartę obsługującą szybką transmisję danych LTE - bezpłatnie (wg regulaminu)</li></ul>
<font color="#185d68">Jestem w nju od początku istnienia sieci i pierwszy raz mam niemiłą sytuację.</font>
<font color="#185d68">Czy w takim przypadku mam reklamować usługę?</font>
<font color="#185d68">z góry dziękuję za odpowiedź</font>
<font color="#185d68">pozdrawiam </font>

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-17 02:53)

Nie przejmuj się. Ja mam wlaczoną uslugę 1,2 złotego dziennie. Środki mi uciekają po nawet 15 złotych dziennie. Z telefonu nie dzwonię. Na infolini skasował mnie 2.5 złotego za opowiadaniem głupot. Oddali mi 20 zł i nadal ucieka mi kupa kasy dziennie. zaraz mnie będzie kosztować 100 zł nieuzywanie telefonu przez 2 tygodnie. To jest chłopie problem.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-17 20:38)

Bezpłatnie według regulaminu. Twoje cytowanie. A czytałeś ten regulamin? 
Jak przeczytasz to zapewne dowiesz się, że wymiana bezpłatna jest po zgłoszeniu tego faktu najpierw a później odbywa się to poprzez stacjonarny salon Orange i to też nie każdy. A Ty pewnie zrobiłeś to poprzez stronę i kuriera Ew samodzielnie z nowym starterem. Stąd też ta opłata i nie bardzo masz co reklamować :) bo wszystko jest ok.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2018-07-09 21:22)

Tak się składa że mi też doliczono 25zl za wymianę karty. Choć zgodnie z regulaminem było zgłoszone w salonie z wykazu regulaminu z zaznaczeniem że powinna być za darmo ponieważ nie obsługuje LTE.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2018-07-19 00:05)

Jeżeli opłata została naliczona złóż reklamację przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

" | Bezpłatna" ( wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE)

Doliczono mi do faktury kwotę 25zł, mimo iż wyraźnie zaznaczyłem w opisie zgłoszenia, że wymieniam kartę na taką która obsługuje standard LTE. Na stronce Nju wyraźnie napisane jest, że w przypadku takiej operacji, wymiana jest bezpłatna.
"<ul class="custom-plain"><li>zmiany na kartę obsługującą szybką transmisję danych LTE - bezpłatnie (wg regulaminu)</li></ul>
<font color="#185d68">Jestem w nju od początku istnienia sieci i pierwszy raz mam niemiłą sytuację.</font>
<font color="#185d68">Czy w takim przypadku mam reklamować usługę?</font>
<font color="#185d68">z góry dziękuję za odpowiedź</font>
<font color="#185d68">pozdrawiam </font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

62 gości i 0 zalogowanych użytkowników