forumnju z rachunkiemusługi"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-16 23:32)

Doliczono mi do faktury kwotę 25zł, mimo iż wyraźnie zaznaczyłem w opisie zgłoszenia, że wymieniam kartę na taką która obsługuje standard LTE. Na stronce Nju wyraźnie napisane jest, że w przypadku takiej operacji, wymiana jest bezpłatna.
"<ul class="custom-plain"><li>zmiany na kartę obsługującą szybką transmisję danych LTE - bezpłatnie (wg regulaminu)</li></ul>
<font color="#185d68">Jestem w nju od początku istnienia sieci i pierwszy raz mam niemiłą sytuację.</font>
<font color="#185d68">Czy w takim przypadku mam reklamować usługę?</font>
<font color="#185d68">z góry dziękuję za odpowiedź</font>
<font color="#185d68">pozdrawiam </font>

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-17 02:53)

Nie przejmuj się. Ja mam wlaczoną uslugę 1,2 złotego dziennie. Środki mi uciekają po nawet 15 złotych dziennie. Z telefonu nie dzwonię. Na infolini skasował mnie 2.5 złotego za opowiadaniem głupot. Oddali mi 20 zł i nadal ucieka mi kupa kasy dziennie. zaraz mnie będzie kosztować 100 zł nieuzywanie telefonu przez 2 tygodnie. To jest chłopie problem.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2017-07-17 20:38)

Bezpłatnie według regulaminu. Twoje cytowanie. A czytałeś ten regulamin? 
Jak przeczytasz to zapewne dowiesz się, że wymiana bezpłatna jest po zgłoszeniu tego faktu najpierw a później odbywa się to poprzez stacjonarny salon Orange i to też nie każdy. A Ty pewnie zrobiłeś to poprzez stronę i kuriera Ew samodzielnie z nowym starterem. Stąd też ta opłata i nie bardzo masz co reklamować :) bo wszystko jest ok.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2018-07-09 21:22)

Tak się składa że mi też doliczono 25zl za wymianę karty. Choć zgodnie z regulaminem było zgłoszone w salonie z wykazu regulaminu z zaznaczeniem że powinna być za darmo ponieważ nie obsługuje LTE.

 

"Bezpłatna" wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE (2018-07-19 00:05)

Jeżeli opłata została naliczona złóż reklamację przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

" | Bezpłatna" ( wymiana karty sim na kartę obsługującą standard LTE)

Jeżeli opłata została naliczona złóż reklamację przez formularz kontaktowy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies