forumnju z rachunkiemofertaZmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 11:26)

Dzien dobry,

Ja i zona mamy obecnie dwie, zarejestrowane na każdego z nas, niezalezne oferty z rachunkiem "wszytsko za 29".  Czy istnieje mozliwość zmigrowania jednego z numerów na numer dodatkowy, tak aby koszystac z oferty 2 x 19 zł/mc? Jesli tak to jak to najsprawniej zrobić?

Oczywiscie moglbym zamowic nowy "drugi" numerdla mnie lub dla żony, a z obecnego zrezygnować, ale raczej wolałbym zachowac numer. Alternatywnie mogłbym sie przeniesc na chwilę do innego operatora, ale to niepotrzebna nikomu praca (no i moge nie wrócić;).

Pozdrawiam
Marcin

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 11:40)

Jeśli dane rejestracyjne się różnią, to takich numerów nie można ze sobą połączyć. Jeśli nic się nie zmieniło to w nju nie można zrobić cesji numeru (ani w ofercie z rachunkiem, ani w ofercie na kartę), więc do zmiany tych danych konieczne będzie przeniesienie jednego z numerów do innej sieci (najprościej pewnie orange na kartę) żeby to zrobić.

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 16:25)

W celu zachowania numeru pozostaje tylko przeniesienie numeru, bo nic nie słyszałem, aby się cokolwiek zmieniło w tym temacie.

Przejście do Orange, cesja i powrót do Nju oznacza zachowanie tej samej karty SIM i nieco krótszy czas oczekiwania na zmiany.
Jeśli chciałbyś przy okazji dostać nową kartę SIM to lepiej przenieść numer do innej sieci, tam zrobić cesję i wrócić do Nju.

odpowiedź

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy | empe (04.07.2017, 11:26)

Dzien dobry,

Ja i zona mamy obecnie dwie, zarejestrowane na każdego z nas, niezalezne oferty z rachunkiem "wszytsko za 29".  Czy istnieje mozliwość zmigrowania jednego z numerów na numer dodatkowy, tak aby koszystac z oferty 2 x 19 zł/mc? Jesli tak to jak to najsprawniej zrobić?

Oczywiscie moglbym zamowic nowy "drugi" numerdla mnie lub dla żony, a z obecnego zrezygnować, ale raczej wolałbym zachowac numer. Alternatywnie mogłbym sie przeniesc na chwilę do innego operatora, ale to niepotrzebna nikomu praca (no i moge nie wrócić;).

Pozdrawiam
Marcin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 1 zalogowanych użytkowników