forumnju z rachunkiemofertaZmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 11:26)

Dzien dobry,

Ja i zona mamy obecnie dwie, zarejestrowane na każdego z nas, niezalezne oferty z rachunkiem "wszytsko za 29".  Czy istnieje mozliwość zmigrowania jednego z numerów na numer dodatkowy, tak aby koszystac z oferty 2 x 19 zł/mc? Jesli tak to jak to najsprawniej zrobić?

Oczywiscie moglbym zamowic nowy "drugi" numerdla mnie lub dla żony, a z obecnego zrezygnować, ale raczej wolałbym zachowac numer. Alternatywnie mogłbym sie przeniesc na chwilę do innego operatora, ale to niepotrzebna nikomu praca (no i moge nie wrócić;).

Pozdrawiam
Marcin

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 11:40)

Jeśli dane rejestracyjne się różnią, to takich numerów nie można ze sobą połączyć. Jeśli nic się nie zmieniło to w nju nie można zrobić cesji numeru (ani w ofercie z rachunkiem, ani w ofercie na kartę), więc do zmiany tych danych konieczne będzie przeniesienie jednego z numerów do innej sieci (najprościej pewnie orange na kartę) żeby to zrobić.

 

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy (2017-07-04 16:25)

W celu zachowania numeru pozostaje tylko przeniesienie numeru, bo nic nie słyszałem, aby się cokolwiek zmieniło w tym temacie.

Przejście do Orange, cesja i powrót do Nju oznacza zachowanie tej samej karty SIM i nieco krótszy czas oczekiwania na zmiany.
Jeśli chciałbyś przy okazji dostać nową kartę SIM to lepiej przenieść numer do innej sieci, tam zrobić cesję i wrócić do Nju.

odpowiedź

Zmiana numeru odzielnego na numer dodatkowy | martinezcb (04.07.2017, 11:40)

Jeśli dane rejestracyjne się różnią, to takich numerów nie można ze sobą połączyć. Jeśli nic się nie zmieniło to w nju nie można zrobić cesji numeru (ani w ofercie z rachunkiem, ani w ofercie na kartę), więc do zmiany tych danych konieczne będzie przeniesienie jednego z numerów do innej sieci (najprościej pewnie orange na kartę) żeby to zrobić.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies