forumnju na kartęusługiwszystko komórkowe w nju na kartę

wszystko komórkowe w nju na kartę

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-06-28 09:12)

posiadam od dawna tą usługę i wczoraj zaczął mi sie nowy okres rozliczeniowy środki zjadło a usługi tak jakby nie było i teraz brak środków

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-27 17:06)

A wszystkie połączenia były w ramach usługi. Może jakieś Sms-y specjalne, albo połączenia miedzynarodowe wykonywałaś (eś)???

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-30 23:20)

tez tak mam, kase zjadlo i nic nie dziala, nie wykonywalam jakis extra platnych uslug

~mimi

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-31 17:13)

jak udało się rozwiązać tę sprawe? mam ten sam problem :(

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-31 21:51)

To jedyne wyjście to reklamacja. Zgłoś przez konto On- line lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta :_)

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-08-02 18:51)

Na koncie musisz mieć 29 zł przeznaczone wyłącznie na połączenia komórkowe i na internet. A jeśli z tej kwoty wykonasz połączenie na stacjonarne, to usługa się zawiesi, musisz doładować telefon. 

~samiswoi

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-08-17 13:23)

Witam,

Wykorzystałem internet w "Wszystko komórkowe w Nju na kartę", aby znów go aktywować przed upływem ~30dni polecono mi wyłączenie usługi i ponowne włączenie. Czy takie coś nie wyzeruje mi usługi "im dłużej tym lepiej w nju na kartę" ??

Pzdr

odpowiedź

wszystko komórkowe w nju na kartę | miyagimen (28.06.2017, 09:12)

posiadam od dawna tą usługę i wczoraj zaczął mi sie nowy okres rozliczeniowy środki zjadło a usługi tak jakby nie było i teraz brak środków
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników