forumnju na kartęusługiwszystko komórkowe w nju na kartę

wszystko komórkowe w nju na kartę

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-06-28 09:12)

posiadam od dawna tą usługę i wczoraj zaczął mi sie nowy okres rozliczeniowy środki zjadło a usługi tak jakby nie było i teraz brak środków

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-27 17:06)

A wszystkie połączenia były w ramach usługi. Może jakieś Sms-y specjalne, albo połączenia miedzynarodowe wykonywałaś (eś)???

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-30 23:20)

tez tak mam, kase zjadlo i nic nie dziala, nie wykonywalam jakis extra platnych uslug

~mimi

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-31 17:13)

jak udało się rozwiązać tę sprawe? mam ten sam problem :(

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-07-31 21:51)

To jedyne wyjście to reklamacja. Zgłoś przez konto On- line lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta :_)

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-08-02 18:51)

Na koncie musisz mieć 29 zł przeznaczone wyłącznie na połączenia komórkowe i na internet. A jeśli z tej kwoty wykonasz połączenie na stacjonarne, to usługa się zawiesi, musisz doładować telefon. 

~samiswoi

 

wszystko komórkowe w nju na kartę (2017-08-17 13:23)

Witam,

Wykorzystałem internet w "Wszystko komórkowe w Nju na kartę", aby znów go aktywować przed upływem ~30dni polecono mi wyłączenie usługi i ponowne włączenie. Czy takie coś nie wyzeruje mi usługi "im dłużej tym lepiej w nju na kartę" ??

Pzdr

odpowiedź

wszystko komórkowe w nju na kartę | ~samiswoi (02.08.2017, 18:51)

Na koncie musisz mieć 29 zł przeznaczone wyłącznie na połączenia komórkowe i na internet. A jeśli z tej kwoty wykonasz połączenie na stacjonarne, to usługa się zawiesi, musisz doładować telefon. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników