forumnju na kartęofertaKiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ?

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ?

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-04 22:49)

Witam. Przenosiłem numer do nju i z tego co się orientuję w chwili przeniesienia numeru, czyli jak już będzie aktywny mój stary numer w nju to powinienem przejść na ofertę nju buzz a ciągle mam nju tymczasowy. Stąd moje pytanie czy muszę jeszcze czekać aby mieć ofertę nju buzz czy coś jest nie tak ? Zaznacze, że mój numer z innej sieci jest już aktywny w nju.

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-05 09:18)

Jeśli dostałeś informację że nr został przeniesiony to nju buzz powinien być aktywny. Jeśli od tego czasu minęła mniej niż doba to informacje w panelu mogą się nie zgadzać ze stanem faktycznym. Czasem zdarzają się też złe naliczenia w tym okresie, ale reklamacje z tego tytułu są rozpatrywane pozytywnie bez żadnych problemów. Jeśli minęła więcej niż doba to dla własnego spokoju zadzwoń lub napisz do BOK.

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-05 20:34)

Na następny dzień już miałem normalnie nju buzz, więc dziękuję za odpowiedź. 

odpowiedź

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? | logicc (04.05.2017, 22:49)

Witam. Przenosiłem numer do nju i z tego co się orientuję w chwili przeniesienia numeru, czyli jak już będzie aktywny mój stary numer w nju to powinienem przejść na ofertę nju buzz a ciągle mam nju tymczasowy. Stąd moje pytanie czy muszę jeszcze czekać aby mieć ofertę nju buzz czy coś jest nie tak ? Zaznacze, że mój numer z innej sieci jest już aktywny w nju.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników