forumnju na kartęofertajak zrezygnować

jak zrezygnować

 

jak zrezygnować (2022-09-21 19:02)

<div>Jak wyłączyć zbędny numer w nju na kartę szybciej niż po pół roku?
</div><div>Można dezaktywować tzw. promocję po wieki? Skoro to promocja, czyli usługa dodatkowa i nieobowiązkowa, to chyba można?</div>Mam numer na kartę, którego nie zamierzam już używać i chciałbym go możliwie szybko wyłączyć. Da się w nju czy trzeb się bawić w przeniesienie do innego operatora?

~nju2020

 

jak zrezygnować (2022-09-22 16:12)

Hej :) Nie da się wyłączyć promocji Po wieki. Jeśli chcesz skrócić czas ważności numeru to zadzwoń do BOK pod nr*610 (690610610 z numeru w innej sieci). Skrócą czas ważności nr i po 30 dniach zostanie usunięty z sieci. Pozdrawiam :) 

 

jak zrezygnować (2022-09-22 17:32)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Nie da się wyłączyć promocji Po wieki. Jeśli chcesz skrócić czas ważności numeru to zadzwoń do BOK pod nr*610 (690610610 z numeru w innej sieci). Skrócą czas ważności nr i po 30 dniach zostanie usunięty z sieci. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>A ile jest ważny numer przeniesiony z Orange na kartę? Najpierw miałem informację, że 31 dni, potem zmieniło się na 92 dni. Czy został objęty tym "po wieki" mimo braku doładowania?
</div>

~gość1663860497070

 

jak zrezygnować (2022-09-23 20:38)

to jest odpowiedź na post:




A ile jest ważny numer przeniesiony z Orange na kartę? Najpierw miałem informację, że 31 dni, potem zmieniło się na 92 dni. Czy został objęty tym "po wieki" mimo braku doładowania?




W moim przypadku - ponad rok bez doładowania po migracji z Orange. 3 dni przed potencjalnym zamknięciem numeru przyszło powiadomienie, by doładować - numer w tym czasie nie był objęty promocją Po wieki.
Doładowanie 5 PLN po ponad roku załatwiło sprawę.

~zmigrowany

odpowiedź

jak zrezygnować | ~nju2020 (21.09.2022, 19:02)

<div>Jak wyłączyć zbędny numer w nju na kartę szybciej niż po pół roku?
</div><div>Można dezaktywować tzw. promocję po wieki? Skoro to promocja, czyli usługa dodatkowa i nieobowiązkowa, to chyba można?</div>Mam numer na kartę, którego nie zamierzam już używać i chciałbym go możliwie szybko wyłączyć. Da się w nju czy trzeb się bawić w przeniesienie do innego operatora?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników