forumnju na kartęofertaKiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ?

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ?

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-04 22:49)

Witam. Przenosiłem numer do nju i z tego co się orientuję w chwili przeniesienia numeru, czyli jak już będzie aktywny mój stary numer w nju to powinienem przejść na ofertę nju buzz a ciągle mam nju tymczasowy. Stąd moje pytanie czy muszę jeszcze czekać aby mieć ofertę nju buzz czy coś jest nie tak ? Zaznacze, że mój numer z innej sieci jest już aktywny w nju.

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-05 09:18)

Jeśli dostałeś informację że nr został przeniesiony to nju buzz powinien być aktywny. Jeśli od tego czasu minęła mniej niż doba to informacje w panelu mogą się nie zgadzać ze stanem faktycznym. Czasem zdarzają się też złe naliczenia w tym okresie, ale reklamacje z tego tytułu są rozpatrywane pozytywnie bez żadnych problemów. Jeśli minęła więcej niż doba to dla własnego spokoju zadzwoń lub napisz do BOK.

 

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? (2017-05-05 20:34)

Na następny dzień już miałem normalnie nju buzz, więc dziękuję za odpowiedź. 

odpowiedź

Kiedy przejdę na nju buzz z nju tymczasowy ? | martinezcb (05.05.2017, 09:18)

Jeśli dostałeś informację że nr został przeniesiony to nju buzz powinien być aktywny. Jeśli od tego czasu minęła mniej niż doba to informacje w panelu mogą się nie zgadzać ze stanem faktycznym. Czasem zdarzają się też złe naliczenia w tym okresie, ale reklamacje z tego tytułu są rozpatrywane pozytywnie bez żadnych problemów. Jeśli minęła więcej niż doba to dla własnego spokoju zadzwoń lub napisz do BOK.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników