forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-17 13:01)

U mnie też zaczęło działać wysyłanie sms po wifi. Działa gdy mam zero kresek oraz gdy mam tryb samolotowy z włączonym wifi. Iphone 8 Plus. 


Jednak mam drugi telefon POCO X3 NFC i w nim blokowana jest usług a WiFi Calling. Kiedy ten telefon zacznie być wspierany tak samo jak inne Xiaomi. 

~perez

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-21 09:59)

SMSy po wifi u mnie działają w jedną stronie tylko niestety, przy braku sieci i dostępnym Orange Wi-Fi SMSy wychodzące docierają do odbiorców, natomiast do mnie przychodzące nie dochodzą, po włączeniu sieci przychodzą wszystkie na raz.

~lukas6

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-26 09:58)

<div>Posiadam telefon POCO X3 NFC.</div><div>W ustawieniach telefonu włączyłem VoLTE jednak żadne rozmowy nie działają przez VoLTE - co może być przyczyną i kiedy będzie to możliwe na przedmiotowym telefonie?</div><div>
</div>

~menpl

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 13:45)

Posiadam 3 numery w nju. Najnowszy użytkuje z Xiaomi mi 11 lite 5g, który wspiera usługę wifi calling. Niestety po włączeniu w telefonie nie łączy po tym. Nawet nie wiem żadnej ikonki ze jest połączone. Ma ktoś pomyśl jak to rozwiązać? Operator musi coś dodatkowo uruchomić? 

~gabdziol

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 20:12)

Hej :) Powinno działać od razu, ale skontaktuj się z BOK czy usługa jest włączona po stronie sieci, bo może to jest przyczyną. Pozdrawiam :) 

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 21:19)

Bok musiał włączyć u siebie jeszcze.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość włączyć wifi calling na telefonie który nie jest oficjalnie wspierany? Posiadam realme gt neo 2 i jak jestem u rodziców to mam tragiczny zasięg niestety. Na wcześniejszym telefonie w innej sieci nie było problemów. Tu niestety nie mam pojęcia czy można w jakiś sposób to uruchomić. 

~gabdziol

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-18 21:44)

Hej :) Włączyć oczywiście możesz, ale najprawdopodobniej po jakimś czasie nju ją wyłączy, bo nie powinna działać dla telefonów, które nie przeszły certyfikacji, gdyż będzie zakłócać działanie sieci innym użytkownikom. Pozdrawiam :)

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-24 01:39)

to jest odpowiedź na post:

Bok musiał włączyć u siebie jeszcze.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość włączyć wifi calling na telefonie który nie jest oficjalnie wspierany? Posiadam realme gt neo 2 i jak jestem u rodziców to mam tragiczny zasięg niestety. Na wcześniejszym telefonie w innej sieci nie było problemów. Tu niestety nie mam pojęcia czy można w jakiś sposób to uruchomić. 


Sam jestem ciekaw czy działą na realmne gt neo 2, bo zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, a z zasięgiem sieci jest u mnie ciężko. Teraz siedzę cały czas na wifi calling i nie chciałbym mieć telefonu, który tego nie będzie miał.

~iti

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-04-13 09:31)

to jest odpowiedź na post:


Sam jestem ciekaw czy działą na realmne gt neo 2, bo zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, a z zasięgiem sieci jest u mnie ciężko. Teraz siedzę cały czas na wifi calling i nie chciałbym mieć telefonu, który tego nie będzie miał.




Pewnie nie będzie działał. Mam POCO X3 nie ma go na liście i ta usługa nie działa. Co jest mega słabe. U konkurencji nawet jak nie ma na liście to działa patrz T-Mobile.


Czy dostanę odpowiedź od administracji czy w końcu telefony POCO będą wspierane? Najlepiej aby były wszystkie co mają Androida.

~perez

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-04-13 11:51)

Nie dpostaniesz odpowiedzi, bo to nie Biuro Obsługi Klienta, tylko forum użytkowników,
W dodatku takie bez żadnego admina ani moda

~jaa

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | ciajus (28.02.2017, 22:12)

Czy ktoś miał już okazję przetestować działanie WiFi Calling w Orange, które dzisiaj zostało uruchomione? Niestety mój telefon jest niebrandowany, więc będę musiał najpierw wgrać ROM z Orange by móc sprawdzić, ale nim to zrobię może jest ktoś kto chciałby się podzielić uwagami?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

56 gości i 0 zalogowanych użytkowników