forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-17 13:01)

U mnie też zaczęło działać wysyłanie sms po wifi. Działa gdy mam zero kresek oraz gdy mam tryb samolotowy z włączonym wifi. Iphone 8 Plus. 


Jednak mam drugi telefon POCO X3 NFC i w nim blokowana jest usług a WiFi Calling. Kiedy ten telefon zacznie być wspierany tak samo jak inne Xiaomi. 

~perez

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-21 09:59)

SMSy po wifi u mnie działają w jedną stronie tylko niestety, przy braku sieci i dostępnym Orange Wi-Fi SMSy wychodzące docierają do odbiorców, natomiast do mnie przychodzące nie dochodzą, po włączeniu sieci przychodzą wszystkie na raz.

~lukas6

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-01-26 09:58)

<div>Posiadam telefon POCO X3 NFC.</div><div>W ustawieniach telefonu włączyłem VoLTE jednak żadne rozmowy nie działają przez VoLTE - co może być przyczyną i kiedy będzie to możliwe na przedmiotowym telefonie?</div><div>
</div>

~menpl

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 13:45)

Posiadam 3 numery w nju. Najnowszy użytkuje z Xiaomi mi 11 lite 5g, który wspiera usługę wifi calling. Niestety po włączeniu w telefonie nie łączy po tym. Nawet nie wiem żadnej ikonki ze jest połączone. Ma ktoś pomyśl jak to rozwiązać? Operator musi coś dodatkowo uruchomić? 

~gabdziol

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 20:12)

Hej :) Powinno działać od razu, ale skontaktuj się z BOK czy usługa jest włączona po stronie sieci, bo może to jest przyczyną. Pozdrawiam :) 

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-11 21:19)

Bok musiał włączyć u siebie jeszcze.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość włączyć wifi calling na telefonie który nie jest oficjalnie wspierany? Posiadam realme gt neo 2 i jak jestem u rodziców to mam tragiczny zasięg niestety. Na wcześniejszym telefonie w innej sieci nie było problemów. Tu niestety nie mam pojęcia czy można w jakiś sposób to uruchomić. 

~gabdziol

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-18 21:44)

Hej :) Włączyć oczywiście możesz, ale najprawdopodobniej po jakimś czasie nju ją wyłączy, bo nie powinna działać dla telefonów, które nie przeszły certyfikacji, gdyż będzie zakłócać działanie sieci innym użytkownikom. Pozdrawiam :)

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-03-24 01:39)

to jest odpowiedź na post:

Bok musiał włączyć u siebie jeszcze.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość włączyć wifi calling na telefonie który nie jest oficjalnie wspierany? Posiadam realme gt neo 2 i jak jestem u rodziców to mam tragiczny zasięg niestety. Na wcześniejszym telefonie w innej sieci nie było problemów. Tu niestety nie mam pojęcia czy można w jakiś sposób to uruchomić. 


Sam jestem ciekaw czy działą na realmne gt neo 2, bo zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, a z zasięgiem sieci jest u mnie ciężko. Teraz siedzę cały czas na wifi calling i nie chciałbym mieć telefonu, który tego nie będzie miał.

~iti

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-04-13 09:31)

to jest odpowiedź na post:


Sam jestem ciekaw czy działą na realmne gt neo 2, bo zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, a z zasięgiem sieci jest u mnie ciężko. Teraz siedzę cały czas na wifi calling i nie chciałbym mieć telefonu, który tego nie będzie miał.




Pewnie nie będzie działał. Mam POCO X3 nie ma go na liście i ta usługa nie działa. Co jest mega słabe. U konkurencji nawet jak nie ma na liście to działa patrz T-Mobile.


Czy dostanę odpowiedź od administracji czy w końcu telefony POCO będą wspierane? Najlepiej aby były wszystkie co mają Androida.

~perez

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-04-13 11:51)

Nie dpostaniesz odpowiedzi, bo to nie Biuro Obsługi Klienta, tylko forum użytkowników,
W dodatku takie bez żadnego admina ani moda

~jaa

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | ~menpl (26.01.2022, 09:58)

<div>Posiadam telefon POCO X3 NFC.</div><div>W ustawieniach telefonu włączyłem VoLTE jednak żadne rozmowy nie działają przez VoLTE - co może być przyczyną i kiedy będzie to możliwe na przedmiotowym telefonie?</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies