forumnju z rachunkiemusługiSłaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest?

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest?

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-03 14:30)

od jakiś 2 tygodni mam problem z zasięgiem - w mieszkaniu 1-2 kreski lub brak. Są jakieś awarie w okolicy??

~kin

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-03 15:28)

Dołączam się do sprawy.


Od 1 lutego 2017 r. jestem klientem nju i na Bemowie w Warszawie zauważyłem to samo. Mianowicie bardzo słaby zasięg LTE. Telefon praktycznie cały czas przełącza się na HSDPA. Głównie przebywam na Dywizjonu 303 (pomiędzy Lazurową a Powstańców Śląskich) i w okolicach WATu. Daje się tam zauważyć problem z zasięgiem LTE.


Kojarząc fakty: od jakichś 2 tyg. w okolicy WAT w jednym miejscu jest problem z płatnością kartą. Pani powiedziała, że podobno Orange jakąś antenę zdjął...

[edytowane przez ch3mik o 15:29 w dniu 2017-02-03]
 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-09 14:42)

Słychać coś w temacie?
Dziś jeździłem po okolicy i EDGA łapałem

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-10 13:07)

HEJKA. U mnie z zasięgiem tak samo źle!! Mieszkam okolice Tarnowskich Gór.... W moim mieszkaniu praktycznie telefon cały czas niedostępny.... tak samo z drugim numerem. Już myślałam, że to wina telefonu... ale już widzę że sieci... Szkoda, bo z usług njumobile jestem bardzo zadowolona - tylko ten BRAK zasięgu mnie dobija! Jak nic się nie zmieni w tej kwestii chyba zmienię operatora bo zasięg jest najważniejszy...

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-12 21:11)

Jeszcze w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Sieć-i-dostępność-usług/Brak-sieci-Bemowo-Warszawa/m-p/18389


[edytowane przez ch3mik o 21:12 w dniu 2017-02-12]
 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-18 00:57)

Z tego co wiadomo to Orange zdemontował antenę z budynku stojącym na rogu ulic Kaliskiego i Kocjana. I stąd problemy z zasięgiem.
Nju czy jesteście w stanie powiedzieć czy to w ramach prac serwisowych i antena pojawi się tam z powrotem? Czy już tak zostanie?
Mówiąc wprost: czy szukać innego operatora czy lojalnie poczekać?

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-21 18:52)

dokładnie, czy ktoś jest w stanie udzielić jakiejś konkretnej odpowiedzi?

~robson

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-22 11:25)

8 lutego otrzymałem odpowiedź na moją reklamację ws. zasięgu w tym rejonie, że "ze względu na awarię nadajnika, nie wiadomo kiedy zasięg zostanie przywrócony". I tyle ;-)

~lulek

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-22 15:21)

może trzeba tym zainteresować np. telewizję, jak sieci traktują klientów? najlepiej wyłączyć nadajnik i radźcie sobie :(

~robson

 

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? (2017-02-23 00:47)

O ile nie korzysta się z Internetu, to polecam przełączyć się na 2G. Chwilowo rozwiązuje problemy. Ale tak nie można przecież...

~luldk

odpowiedź

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest? | ~kin (03.02.2017, 14:30)

od jakiś 2 tygodni mam problem z zasięgiem - w mieszkaniu 1-2 kreski lub brak. Są jakieś awarie w okolicy??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies