profil na forum

nick
siarenka
nowicjusz

moje ostatnie

Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest?

(2017-02-10 13:07 w wątku Słaby zasięg lub brak ul .Lazurowa - co jest?)

HEJKA. U mnie z zasięgiem tak samo źle!! Mieszkam okolice Tarnowskich Gór.... W moim mieszkaniu praktycznie telefon cały czas niedostępny.... tak samo z drugim numerem. Już myślałam, że to wina telefonu... ale już widzę że sieci... Szkoda, bo z usług njumobile jestem bardzo zadowolona - tylko ten BRAK zasięgu mnie dobija! Jak nic się nie zmieni w tej kwestii chyba zmienię operatora bo zasięg jest najważniejszy...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Zasieg

(2016-11-07 13:32 w wątku Zasieg)

ja tez mam ten problem.... to chyba zależy od sieci, ale poniekąd tez od telefonu. Zainwestuj w wzmacniacz anteny telefonicznej. Podziała na bank :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

"Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później."

(2016-11-03 14:06 w wątku "Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później.")

natomiast ja nie mogę wyświetlić bieżącego wykorzystania.... co ciekawe na innych numerach, które obsługuję mogę... o co chodzi?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

oferta za 29 zl - warto ?

(2016-11-03 13:59 w wątku oferta za 29 zl - warto ?)

Jeśli o mnie chodzi - mam już nju z rachunkiem (wszystko za 29 zł) od pół roku i muszę powiedzieć, że jestem  bardzo zadowolona. Internet chodzi sprawnie, dzwonię ile chcę i nie boję się, że pod koniec miesiąca przyjdzie mi za to słono zapłacić :)
Jedynie mam uwagi co do zasięgu sieci...... nie wszędzie jest na pełnym poziomie a w wielu miejscach praktycznie go nie ma. Wcześniej byłam przez prawie 15 lat w sieci Plus gdzie zasięg był zawsze i wszędzie super, natomiast płaciłam abonament 40 zł co miesiąc, a cyrograf na 3 lata i tylko 200 min do wykorzystania.... pomimo tak długiego stażu nie zaproponowano mi nic nowego i tańszego...dopiero jak kończyła mi się umowa próbowali mnie zatrzymać ale niestety nju bije ich na głowę!!! Czasem zmiany wychodzą nam na dobre! Mój najdroższy rachunek odkąd jestem w nju to 26 zł. :)) Szczerze polecam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób