HD Voice w nju

 

HD Voice w nju (2015-08-23 13:00)

Witam
Prosiłbym o rzetelną odpowiedź najlepiej jakiegoś pracownika firmy nju mobile dotyczącą usługi/funkcji HD Voice. Praktycznie wszędzie można przeczytać że jest ona dostępna natomiast od konsultanta dostałem informację że tak owej nie macie. Wynika to z niewiedzy waszych pracowników czy może Orange reklamuje coś czego nie ma nabijając klientów w butelkę ?
Jeśli jest to prosiłbym też o informację czy działa tylko na zasadzie nju-nju czy również nju-orange

~elysier

 

HD Voice w nju (2015-08-23 17:38)

HD Voice działa w ramach jednej sieci, czyli Orange-Orange, a Nju technicznie to Orange.
Forum nie służy do kontaktu z pracownikami Nju, także nikt Tobie oficjalnie nie odpowie, natomiast możesz liczyć na informacje od innych użytkowników Nju.
Mam nadzieję, że moja odpowiedź wyczerpuje ten temat :)

 

HD Voice w nju (2015-08-23 22:00)

w teorii technicznie to samo a w praktyce bywa różnie jeśli chodzi o to co jest zarezerwowane dla jakich użytkowników. Inni użytkownicy nju jeśli mają informacje na temat hd voice w nju to albo zdobyli je od strony pracowników nju albo tak jak ja najpierw wyczytali w internecie a potem ulegli zdziwieniu gdy im pracownik obsługi mówi że jej nie mają ;/ dlatego czekam na oficjalne sprostowanie

~elysier

 

HD Voice w nju (2015-08-24 11:13)

Ja Tobie piszę jak jest w praktyce i HD Voice działa w Orange/Nju, dodatkowo jest aktywne z automatu, lecz obie strony muszą mieć telefon obsługujący tę technologię.
Jeśli masz odpowiedni telefon to HD usłyszysz nawet w technologii 2G np. ja mam Nokie 301 z wymuszonym 2G i pierwsze połączenia w HD Voice w Nju usłyszałem w lipcu 2014.

Nie wiem, czy ewentualnie karta SIM może mieć wpływ na działanie HD Voice, a nie pamiętam, czy wtedy była to jeszcze stara karta SIM, bo aktualnie wszystkie mam USIM z obsługą LTE. Jeśli masz nową kartę SIM, wydaną w ciągu ostatnich 12 miesięcy to na pewno masz USIM, więc masz to samo co ja.

Co do jakości obsługi w Orange to nie będę tego specjalnie komentował. Mam wrażenie, że są to ludzie z łapanki z ulicy dlatego potrafią wypisywać lub mówić brednie, które należy ignorować, bo marnego konsultanta nie pokonasz, ponieważ w byciu marnym on jest najlepszy ze wszystkich, a i tak zawsze wie lepiej ;)

odpowiedź

HD Voice w nju | ~elysier (23.08.2015, 13:00)

Witam
Prosiłbym o rzetelną odpowiedź najlepiej jakiegoś pracownika firmy nju mobile dotyczącą usługi/funkcji HD Voice. Praktycznie wszędzie można przeczytać że jest ona dostępna natomiast od konsultanta dostałem informację że tak owej nie macie. Wynika to z niewiedzy waszych pracowników czy może Orange reklamuje coś czego nie ma nabijając klientów w butelkę ?
Jeśli jest to prosiłbym też o informację czy działa tylko na zasadzie nju-nju czy również nju-orange
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

60 gości i 0 zalogowanych użytkowników