forumnju na kartęusługiZa duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-17 20:43)

Okazało sie, ze do telefonu potrzebuję microsim, niestety wyłamuje się tylko do nanosim.
Jest możliwość wydania duplikatu karty odpowiadającej nowym rozwiązaniom firm produkujących telefony ?
Kart oczywiście zarejestrowana.

~ignas

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-18 15:57)

Nano jest mnjejsza od mikro, więc potrzebujesz odwrotnie. Nju od jakiegoś czasu daje nano (3w1) więc jeśli masz jeszcze wersję micro (2w1) to jedynie pocztowo przez kontakt z BOK, wymienią na pewno, pytanie tylko czy za darmo czy za standardowe 25 zł.

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-18 22:33)

Jeśli umowa jest na Ciebie to w każdym dobrym salonie Orange wymienisz kartę 2w1 na  3w1.
A co do opłaty to nóż i może nie naliczą do faktury 25zł.

~jozefnju

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-19 10:18)

Dokładnie jak pisze jozefnju. W każdym dobrym salonie Orange wymienią Ci kartę na 3w1. Koszt 25zł.

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-21 03:05)

25 zł ? śmiech na sali. Muszę się przejść do osobiście bo jak mi powiedzą 25 zł to wole starter za 5-tkę z nowym numerem, ale myślę że aż takiej wiochy nie robią, w Play wymieniłem w 30 sekund za darmo po zmianie telefonu na nowszy.

Ps. faktycznie nano sorry za pomyłkę.

~gość1479693906415

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2016-11-21 08:56)

W Play na kartę wymiana SIM jest bezpłatna, jeszcze, bo pewnie w przyszłości w końcu to zmienią dlatego miałeś gratis.
Chociaż jak kojarzę to w Play były jakieś oferty dla firm, gdzie wymiana SIM była płatna. Zawsze prawdę Ci powie cennik danej oferty.

Natomiast w Nju wymiana karty SIM to 25zł brutto, chyba, że będzie to wymiana "z winy" operatora to wtedy gratis.
Ponieważ trudna jest interpretacja tej "winy" operatora to ja osobiście, jeśli chciałem zachować numer przechodziłem w jeden dzień roboczy z numerem do innej sieci np. Play i potem składałem nowe zamówienie w Nju przechodząc ponownie do Nju.
Trochę to komplikowało sprawę ale dostawałem nową kartę SIM za friko i bez żadnej dyskusji zachowując stary numer.

Jeśli Tobie nie zależy na "starym" numerze to lepiej kupić nową kartę SIM w opcji 3w1, czyli MINI, MICRO, NANO i po krzyku.

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2017-11-04 22:14)

Witam tak powinno być jak napisał poprzednik
"Natomiast w Nju wymiana karty SIM to 25zł brutto, chyba, że będzie to wymiana "z winy" operatora to wtedy gratis."
Jak to się ma  do informacji ze strony nju
"Opłata za wymianę karty SIM zależy od przyczyny wymiany.
W przypadku :
-    zagubienia, kradzieży           - 25zł brutto
- uszkodzenia mechanicznego - 25zł brutto
- zmiany na kartę SIM z możliwością usunięcia kodu PIN - 25 zł brutto
- awarii dotychczas używanej karty - 25 zł brutto
- zmiany na kartę obsługującą szybką transmisję danych LTE - bezpłatnie (wg regulaminu)
- wymieniając kartę SIM przez starter - 15 zł brutto (minus koszt startera)
Po 2 latach bycia z Nju i nie możności zmiany wysłużonej - szwankującej karty bądź zmiany
na nano sim za darmo czy za symboliczną złotówkę (a w Play była ta usługa darmowa)
kojarzy mi się to jednoznacznie.
czy kupując obecnie starter nano sim jest on  (3w1) czyli jest adapterek by włożyć ją w gniazdo mini sim ?

[edytowane przez p4p o 22:35 w dniu 2017-11-04]
 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2017-11-26 14:37)

skontaktuj sie z obsługą.-jeżeli karta nie jest uszkodzona,to ci ją wymienią za darmo.>tak zrobiłem ze 2 m-ce temu,bo miałem "starą"karte. ~na fakturze doliczyli mi 25zł.ale znowu zadzwoniłem i miesiąc póżniej o te 25zł zapłaciłem miej.>karte przysłali za darmo kurierem

~gość1511702440790

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2019-10-02 12:11)

Moje 2 karty regularnie sie "wyłączają.Telefon zgłasza brak karty sim.Ewidentnie problem leży w kartach. Sprawdzone.Nju proponuje wymianę za 15zł. To nie jest w porządku.
Ktoś miał taki przypadek?

~rozmowca

 

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? (2019-10-02 17:44)

Koszt wymiany masz w cenniku i wynosi 25 zeta, bezpłatna wymiana przysługuje tylko wtedy, gdy karta nie obsługuje LTE.  Dzięki promocji ze starterem oszczędzasz 10 zł i to jest nie w porządku? Zaakceptowałeś cennik podpisując umowę.


<span >Poza tym stawiałbym raczej na problem z nadajnikami,  dziwny zbieg okoliczności gdyby dwie karty naraz uległy uszkodzeniu. W tej sytuacji wymiana karty nie pomoże. 

odpowiedź

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ? | ~ignas (17.11.2016, 20:43)

Okazało sie, ze do telefonu potrzebuję microsim, niestety wyłamuje się tylko do nanosim.
Jest możliwość wydania duplikatu karty odpowiadającej nowym rozwiązaniom firm produkujących telefony ?
Kart oczywiście zarejestrowana.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników