profil na forum

nick
p4p
nowicjusz

moje ostatnie

Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?

(2017-11-04 22:14 w wątku Za duża karta SIM za ile i gdzie wymienię ?)

Witam tak powinno być jak napisał poprzednik
"Natomiast w Nju wymiana karty SIM to 25zł brutto, chyba, że będzie to wymiana "z winy" operatora to wtedy gratis."
Jak to się ma  do informacji ze strony nju
"Opłata za wymianę karty SIM zależy od przyczyny wymiany.
W przypadku :
-    zagubienia, kradzieży           - 25zł brutto
- uszkodzenia mechanicznego - 25zł brutto
- zmiany na kartę SIM z możliwością usunięcia kodu PIN - 25 zł brutto
- awarii dotychczas używanej karty - 25 zł brutto
- zmiany na kartę obsługującą szybką transmisję danych LTE - bezpłatnie (wg regulaminu)
- wymieniając kartę SIM przez starter - 15 zł brutto (minus koszt startera)
Po 2 latach bycia z Nju i nie możności zmiany wysłużonej - szwankującej karty bądź zmiany
na nano sim za darmo czy za symboliczną złotówkę (a w Play była ta usługa darmowa)
kojarzy mi się to jednoznacznie.
czy kupując obecnie starter nano sim jest on  (3w1) czyli jest adapterek by włożyć ją w gniazdo mini sim ?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

W stronę klienta - inernet dodatkowy za 19 zł

(2016-12-08 22:25 w wątku W stronę klienta - inernet dodatkowy za 19 zł)

Witam i dzięki za odpowiedzi
Wyjaśniło się , zapytałem przez formularz kontaktowy i jest ok
całość gigabajtów mogę wykorzystać na nr - internet dodatkowy.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

W stronę klienta - inernet dodatkowy za 19 zł

(2016-12-06 23:15 w wątku W stronę klienta - inernet dodatkowy za 19 zł)

Dzięki ze piszecie.
dokupując internet dodatkowy za 19zł  miałbym 25+50 GB  = 75 GB do wykorzystania.
I Było by super.
Jednak klikając na czacie zrozumiałem że Nie mogę skorzystać z całych 75 GB na modemie
Ale  czekałem na odp z 15 min  może ktoś nie miał tej wiedzy spróbuję jeszcze raz--- szkoda że nie zarchiwizowałem    wymiany zdań  gdzie padło zdanie z regulaminu.

----------------------
ps. czy wiecie jaki jest transfer ? bo dotrzymałem tylko o lejku po wykozystaniu pakietu - 
<div data-canvas-width="65.71999999999998">zostanie ogranicz o na  i wyniesie maks.1 Mb/s.</div>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

blokada niechcianych smsów

(2016-11-28 18:29 w wątku blokada niechcianych smsów)

Witam
do mnie zaczęły przychodzi sms z 92581  i 73307
telefon jest wiekowy nie mam opcji niechcianych - spam
również mam pozakładane blokady
Czy nasz operator robi coś dla nas byśmy nie byli  męczeni  podobnymi sms
np. w naszym koncie założyć opcje blokowanych byśmi sami mogi blokować niechciane coś  jak mamy w poczcie na pececie.
Do mnie sms potrafią przyjść o 22:19  i stają się coraz częstsze.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Jeżeli nie chcesz otrzymywać smsów od numerów premium (71**, 72**, 73** itp) musisz "znaleźć" serwis wysyłający Ci informacje."
a jak ktoś korzysta tylko z odbierania rozmów i nawet nie wie co to internet - bo takich osub nie brakuje za razem łatwo im się pomylić i kliknąć tam gzie nie chciały ?
To co zgłaszać na policję że jakiś nr. telefonu (osoba stojąca za nim), sms  ,
nas nęka  czy   naszemu operatorowi ?
Jak myślicie ?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju dodatkowy - abonament 9zł kiedy naliczany ?

(2015-09-09 23:47 w wątku nju dodatkowy - abonament 9zł kiedy naliczany ?)

Witam
Mam od około msc nowy numer w nju z rachunkiem.
Gdy już go dostałem - kartę sim to poprosiłem o przeniesienie numeru z innej sieci jako nju dodatkowy.
Prędzej - w tym samym czasie nie ma takiej możliwości .
Przysłali mi kartę z tymczasowym numerem (który ten nr zamieni się na właściwy z poprzedniej sieci po zakończeniu umowy.
Karty fizycznie nawet nie rozpakowałem z kartonika , bo po co skoro ona mi jest zupełnie niepotrzebna ,do momentu przeniesienia numeru. który będzie aktywowany na niej.
Dlaczego wiec dostałem opłatę abonamentową (9zł) w mym przypadku 9,87zł ?
Karta przezemnie nie była aktywowana - jak wcześniej napisałem jest jeszcze w kartoniku.
---------------------------
Do przeniesienia mam jeszcze prawie 2 msc   20 zł do tyłu na dzień dobry od dawnej tepsy.
A przecież umowę jak sadziłem zawieram na świadczenie usług powiązanych z przenoszonym nr. a nie jakiegoś technicznego za który jestem zmuszony  płacić.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób