forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-11-03 19:15)

Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z wykonywaniem połączeń pomimo dobrego zasięgu sieci.
Wybieram numer i w słuchawce głucha cisza. Problem zaczął się po zmianie operatora na nju.
W tym czasie nie działa również internet. Nie wiem czy to reguła, ale w obszarach gdzie jest duży tłok lub w godzinach szczytu problem się nasila. Czy ktoś ma podobnie? Czy taki już urok tego nju? 

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-11-03 22:58)

Z pewnością nie jest to normalne.
Kilka razy coś podobnego zdarzyło mi się na smartfonie z Windowsem, choć drugi smartfon z Androidem działał równocześnie bez zarzutu.
Pomagało zrestartowanie telefonu.
Taki numer pojawił się chyba 3 krotnie w trakcie jednego weekendu, potem błąd już więcej nie wystąpił.

Zrestartuj telefon, a jak problem będzie się powtarzał to zgłoś problem techniczny, bo może operator coś kombinuje w Twojej okolicy i stąd takie zwiechy.

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-12-11 13:54)

Witam. Mam podobny problem, jak moi przedmówcy. Zastanawiam się czym jest podyktowana tak słaba jakość usług GSM (zwłaszcza zrywanie rozmów tel., jak i zasięgu GSM) Czy byłby ktoś tak uprzejmy i wyjaśnił mi za co ja płacę, jeśli nie za możliwość swobodnego prowadzenia rozmów i korzystania z internetu?
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-12-11 20:12)

nju_klient

To nie wina telefonu. Problem weryfikowałem na 3 różnych kartach sim (1 orange i 2 w nju) oraz na dwóch różnych aparatach tel na różnych wersjach Androida. Przed chwilą zanotowałem sobie kilka prób takich połączeń i za chwilkę wysmaruje zgłoszenie. Dodatkowo mam skargi od sąsiadów, którzy także korzystają z Orange.


cmk

Najbardziej wkurza to, że zasięg w standardzie 3G niby jest full. Niestety działa jak jakaś podpucha. Gdy się przełączam na 2G to nie ma żadnego problemu...tyle że z netu nici. Zaś 4G łapie tylko poza budynkiem (i to zależy, z której jego strony stoje). Wiedząc, że tego zasięgu w standardzie 3G tu nie ma to bym do nju nie przechodził...Dopóki miałem Playa (który z sygnałem też tu nie powalał) to jakoś to działało (używał roamingu sieciowego i pdpdb przełączał się na T-mobile bo ten zasięg wydawał się tu najbardziej ogarnięty). A z Orange jest jakaś qpa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2022-10-13 14:49)

Witam ja też dziś i od paru dni( Brzesko) mam problem z połączeniami wychodzącymi i przychodzącymi. Nie mam pojęcia o co chodzi.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~renata

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2022-10-13 19:19)

to jest odpowiedź na post:

Witam ja też dziś i od paru dni( Brzesko) mam problem z połączeniami wychodzącymi i przychodzącymi. Nie mam pojęcia o co chodzi.

</div><div>
</div><div>Ja też nie mam pojęcia o co może chodzić.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1665681564102

odpowiedź

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci | mailo (03.11.2016, 19:15)

Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z wykonywaniem połączeń pomimo dobrego zasięgu sieci.
Wybieram numer i w słuchawce głucha cisza. Problem zaczął się po zmianie operatora na nju.
W tym czasie nie działa również internet. Nie wiem czy to reguła, ale w obszarach gdzie jest duży tłok lub w godzinach szczytu problem się nasila. Czy ktoś ma podobnie? Czy taki już urok tego nju? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 2 zalogowanych użytkowników