forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-11-03 19:15)

Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z wykonywaniem połączeń pomimo dobrego zasięgu sieci.
Wybieram numer i w słuchawce głucha cisza. Problem zaczął się po zmianie operatora na nju.
W tym czasie nie działa również internet. Nie wiem czy to reguła, ale w obszarach gdzie jest duży tłok lub w godzinach szczytu problem się nasila. Czy ktoś ma podobnie? Czy taki już urok tego nju? 

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-11-03 22:58)

Z pewnością nie jest to normalne.
Kilka razy coś podobnego zdarzyło mi się na smartfonie z Windowsem, choć drugi smartfon z Androidem działał równocześnie bez zarzutu.
Pomagało zrestartowanie telefonu.
Taki numer pojawił się chyba 3 krotnie w trakcie jednego weekendu, potem błąd już więcej nie wystąpił.

Zrestartuj telefon, a jak problem będzie się powtarzał to zgłoś problem techniczny, bo może operator coś kombinuje w Twojej okolicy i stąd takie zwiechy.

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-12-11 13:54)

Witam. Mam podobny problem, jak moi przedmówcy. Zastanawiam się czym jest podyktowana tak słaba jakość usług GSM (zwłaszcza zrywanie rozmów tel., jak i zasięgu GSM) Czy byłby ktoś tak uprzejmy i wyjaśnił mi za co ja płacę, jeśli nie za możliwość swobodnego prowadzenia rozmów i korzystania z internetu?
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2016-12-11 20:12)

nju_klient

To nie wina telefonu. Problem weryfikowałem na 3 różnych kartach sim (1 orange i 2 w nju) oraz na dwóch różnych aparatach tel na różnych wersjach Androida. Przed chwilą zanotowałem sobie kilka prób takich połączeń i za chwilkę wysmaruje zgłoszenie. Dodatkowo mam skargi od sąsiadów, którzy także korzystają z Orange.


cmk

Najbardziej wkurza to, że zasięg w standardzie 3G niby jest full. Niestety działa jak jakaś podpucha. Gdy się przełączam na 2G to nie ma żadnego problemu...tyle że z netu nici. Zaś 4G łapie tylko poza budynkiem (i to zależy, z której jego strony stoje). Wiedząc, że tego zasięgu w standardzie 3G tu nie ma to bym do nju nie przechodził...Dopóki miałem Playa (który z sygnałem też tu nie powalał) to jakoś to działało (używał roamingu sieciowego i pdpdb przełączał się na T-mobile bo ten zasięg wydawał się tu najbardziej ogarnięty). A z Orange jest jakaś qpa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2022-10-13 14:49)

Witam ja też dziś i od paru dni( Brzesko) mam problem z połączeniami wychodzącymi i przychodzącymi. Nie mam pojęcia o co chodzi.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~renata

 

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci (2022-10-13 19:19)

to jest odpowiedź na post:

Witam ja też dziś i od paru dni( Brzesko) mam problem z połączeniami wychodzącymi i przychodzącymi. Nie mam pojęcia o co chodzi.

</div><div>
</div><div>Ja też nie mam pojęcia o co może chodzić.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1665681564102

odpowiedź

Brak możliwości wykonania połączeń mimo zasięgu sieci | ~renata (13.10.2022, 14:49)

Witam ja też dziś i od paru dni( Brzesko) mam problem z połączeniami wychodzącymi i przychodzącymi. Nie mam pojęcia o co chodzi.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies