forumnju z rachunkiemusługiTelefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych

 

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych (2018-02-03 19:36)

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych. Z komórek różnych sieci można się do mnie dodzwonić.
Na infolinii konsultanka powiedziała, żeby wyłączyć telefon na 15 minut, w tym czasie karta sim zostanie zresetowana. Jeżeli nie pomoże miałem zgłaszać problem przez stronę nju (tlko gdzie? , chodzi o to forum, czy jest jakiś formularz kontaktowy?)

 

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych (2018-02-03 22:50)

Nie na forum. Zaloguj się na koncie nju mobile, tam jest zakładka formularz kontaktowy. Wcześniej sprawdź kartę sim w innym aparacie telefonicznym.

odpowiedź

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych | gość1517683000250 (03.02.2018, 19:36)

Telefon nie akceptuje przychodzących połączeń z numerów stacjonarnych. Z komórek różnych sieci można się do mnie dodzwonić.
Na infolinii konsultanka powiedziała, żeby wyłączyć telefon na 15 minut, w tym czasie karta sim zostanie zresetowana. Jeżeli nie pomoże miałem zgłaszać problem przez stronę nju (tlko gdzie? , chodzi o to forum, czy jest jakiś formularz kontaktowy?)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

80 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies