forumnju z rachunkiemofertaNJU internetowy Router

NJU internetowy Router

 

NJU internetowy Router (2016-10-17 11:48)

Witam wszystkich miłośników szalonego ziemniaka :) Mam pytanie, jak oceniacie router firmy Alcatel, ktory NJU ma w swojej ofercie? Warty jest swojej ceny czy lepiej kupic jakis inny? Potrzebuję routera do korzystania najczesciej w domu, choc na wojażach tez sie pewnie przyda. Prosze podzielcie sie swoimi wrazeniami na temat tego sprzętu. Pozdrawiam wszystkich SA

 

NJU internetowy Router (2016-10-24 12:44)

Opinie raczej ma dobre, a i cena przystępna (i o dziwo nie znalazłem go taniej w zwykłej sprzedaży) więc chyba warto, jeśli nie ma simlocka. Jeśli ma to w euro agd go widziałem za 9 zł więcej ;)

[edytowane przez martinezcb o 12:50 w dniu 2016-10-24]
 

NJU internetowy Router (2016-10-24 23:17)

Ten Alcatel to router mobilny, więc jeśli takowy potrzebujesz to OK ale jeśli 99% czasu spędzasz w domu to moim zdaniem szkoda kasy i lepiej kupić router stacjonarny, a jak raz na ruski rok wyjedziesz to możesz wykorzystać pakiet danych ze smartfona, włączając funkcję routera WiFi w  swoim smartfonie.
Opinii o tym konkretnym routerze najlepiej poszukaj w necie.
Co do ceny to jest teraz o 10zł wyższa, miesiąc temu był o 10 tańszy ale szybko się wtedy skończył, pewnie klienci wykupili korzystając z dodatkowego rabatu 20zł ;)

odpowiedź

NJU internetowy Router | jamaja0 (17.10.2016, 11:48)

Witam wszystkich miłośników szalonego ziemniaka :) Mam pytanie, jak oceniacie router firmy Alcatel, ktory NJU ma w swojej ofercie? Warty jest swojej ceny czy lepiej kupic jakis inny? Potrzebuję routera do korzystania najczesciej w domu, choc na wojażach tez sie pewnie przyda. Prosze podzielcie sie swoimi wrazeniami na temat tego sprzętu. Pozdrawiam wszystkich SA
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników