forumnju z rachunkiemofertazachowanie numeru tymczasowego

zachowanie numeru tymczasowego

 

zachowanie numeru tymczasowego (2016-12-12 21:35)

Witam

Z nieznanych mi przyczyn, przeniesienie numeru od innego operatora nie powiodło się. czy mogę w jakiś sposób zachować numer tymczasowy? nie bardzo chce mi się dochodzić przyczyny tych problemów.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2016-12-13 13:03)

jeśli przeniesienie numeru nie dojdzie do skutku i nie będziesz tego chciał wyjaśnić to jeśli nie wypowiesz umowy z Nju to numer tymczasowy stanie się finalnie Twoim głównym numerem.

Brak zgody na przeniesienie numeru od "starego" operatora nie jest powodem do automatycznego anulowania umowy z Nju, bo ona ciągle obowiązuje.
Jeśli jednak nie chciałbyś mieć finalnie tego tymczasowego numeru w Nju to musiałbyś wysłać do Nju wypowiedzenie. Nie masz cyrografu to nie masz żadnych zobowiązań wobec Nju, w innych sieciach mógłbyś nie mieć wyboru.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-18 23:06)

witam

mijają już 3 miesiące a ten numer nadal jest tymczasowy, kiedy to się zmieni i stanie się już normalny, podejrzewam, że przez to nie naliczy mi stażu i nie zwiększy limitu transferu po 6 miesiącach.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-19 22:22)

z automatu to nie wiem, poczytaj regulamin, może było to po 6 miesiącach.

Jak chcesz mieć Nju Buzz zamiast taryfy tymczasowej to zadzwoń do BOK i poproś o aktywację taryfy docelowej Nju Buzz, bo numer nie zostanie przeniesiony i obecny "numer tymczasowy" z Nju chcesz używać jako "docelowy", stały.

O ile kojarzę to promocja "Im dłużej tym lepiej" dotyczy planu Nju Buzz, a nie tymczasowego, więc staż Ci się nie liczy. Szczegóły masz w regulaminie tej promocji.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 13:51)

Akurat staż na Im dłużej tym lepiej liczy się od momentu aktywacji numeru tymczasowego.

~kompetentnykosultant

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 14:59)

Staż faktycznie liczy się od momentu aktywacji konta abonenckiego (nie istotne czy jest on w taryfie Nju Tymczasowy czy Nju Buzz), jednak z promocji "Im dłużej tym lepiej" można skorzystać tylko posiadając taryfy Nju Buzz, Nju Internetowy oraz w ofercie Nju na kartę. Reasumując, cały staż odbyty w taryfie Nju Tymczasowy zostanie zaliczony do promocji po przejściu do Nju Buzz.

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 20:39)

Akurat w tym zakresie miałem złe skojarzenia, także oboje macie rację.

Tak jak pisałem szczegóły są w regulaminie, gdzie można przeczytać, że:

"Staż  Abonenta na potrzeby Usługi wyliczany jest w miesiącach od dnia rozpoczęcia świadczenia usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem na podstawie pełnych, następujących po sobie cykli rozliczeniowych Abonenta w planie taryfowym nju buzz lub Nju Tymczasowy lub nju internetowy lub internetowy tymczasowy."

 

zachowanie numeru tymczasowego (2017-02-20 20:48)

to jest odpowiedź na post:

zachowanie numeru tymczasowego | ~kompetentnykosultant (20.02.2017, 13:51)
Akurat staż na Im dłużej tym lepiej liczy się od momentu aktywacji numeru tymczasowego.


Mam dziwne wrażenie patrząc na Twój tymczasowy nick, że chciałeś mi dopiec. Szkopuł w tym, że ja nie jestem konsultantem Nju, co więcej przez forum nie ma żadnego oficjalnego kontaktu z pracownikami Nju.

Jeśli chcesz pracować w Nju jako konsultant na forum to polecam kontakt z Orange może Ciebie zatrudnią do udzielania oficjalnych odpowiedzi na tym forum ;-)

A póki co, z tego co widzę to obecnie głównie ja i ciajus udzielamy się na tym forum wyręczając pracowników Nju lub samych klientów, którzy z lenistwa nie czytają cenników, regulaminów i nie chcą zadzwonić czy napisać przez formularz kontaktowy do BOK Nju.

odpowiedź

zachowanie numeru tymczasowego | cyryl85 (12.12.2016, 21:35)

Witam

Z nieznanych mi przyczyn, przeniesienie numeru od innego operatora nie powiodło się. czy mogę w jakiś sposób zachować numer tymczasowy? nie bardzo chce mi się dochodzić przyczyny tych problemów.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

63 gości i 2 zalogowanych użytkowników