forumnju z rachunkiemofertaNJU internetowy Router

NJU internetowy Router

 

NJU internetowy Router (2016-10-17 11:48)

Witam wszystkich miłośników szalonego ziemniaka :) Mam pytanie, jak oceniacie router firmy Alcatel, ktory NJU ma w swojej ofercie? Warty jest swojej ceny czy lepiej kupic jakis inny? Potrzebuję routera do korzystania najczesciej w domu, choc na wojażach tez sie pewnie przyda. Prosze podzielcie sie swoimi wrazeniami na temat tego sprzętu. Pozdrawiam wszystkich SA

 

NJU internetowy Router (2016-10-24 12:44)

Opinie raczej ma dobre, a i cena przystępna (i o dziwo nie znalazłem go taniej w zwykłej sprzedaży) więc chyba warto, jeśli nie ma simlocka. Jeśli ma to w euro agd go widziałem za 9 zł więcej ;)

[edytowane przez martinezcb o 12:50 w dniu 2016-10-24]
 

NJU internetowy Router (2016-10-24 23:17)

Ten Alcatel to router mobilny, więc jeśli takowy potrzebujesz to OK ale jeśli 99% czasu spędzasz w domu to moim zdaniem szkoda kasy i lepiej kupić router stacjonarny, a jak raz na ruski rok wyjedziesz to możesz wykorzystać pakiet danych ze smartfona, włączając funkcję routera WiFi w  swoim smartfonie.
Opinii o tym konkretnym routerze najlepiej poszukaj w necie.
Co do ceny to jest teraz o 10zł wyższa, miesiąc temu był o 10 tańszy ale szybko się wtedy skończył, pewnie klienci wykupili korzystając z dodatkowego rabatu 20zł ;)

odpowiedź

NJU internetowy Router | martinezcb (24.10.2016, 12:44)

Opinie raczej ma dobre, a i cena przystępna (i o dziwo nie znalazłem go taniej w zwykłej sprzedaży) więc chyba warto, jeśli nie ma simlocka. Jeśli ma to w euro agd go widziałem za 9 zł więcej ;)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

64 gości i 0 zalogowanych użytkowników