forumnju na kartęofertaPłatność zagraniczną kartą

Płatność zagraniczną kartą

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-09-30 11:54)

Czy można doładować konto zagraniczną kartą np Meastro lub MasterCard? Próbę, ale cały czas wyskakuje błąd - bank odrzucił twoją płatność. Niestety nie posiadam polskiej karty.

~sanchez

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-13 19:57)

Och, nie nadążam czytać odpowiedzi, tak ich dużo ;) . No cóż karta nju w kosz.

~sanchez

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 01:44)

Widać nie ma na forum osoby, która płaci zagraniczną kartą lub nikomu kto ma wiedzę w tym zakresie nie chce się pisać.
Jeśli nie działa taka forma to zawsze można skorzystać np. z pomocy rodziny, znajomych i za ich pośrednictwem kupić kod doładowujący.
Jak nie masz rodziny i znajomych w Polsce to przetestuj inne sieci.

Zawsze można znaleźć rozwiązanie jeśli tylko chcesz ;)

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 14:09)

Liczyłem na odpowiedź kogoś z obsługi, ale skoro im nie zależy na kliencie, to mi też nie musi.

~sanchez

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 15:01)

Na forum nie ma obsługi, tylko klienci, ew. potencjalni klienci. Kontakt z obsługą możliwy jest pod nr telefonu *61 (690 610 610)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pomocny

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 15:02)

to jest odpowiedź na post:

Na forum nie ma obsługi, tylko klienci, ew. potencjalni klienci. Kontakt z obsługą możliwy jest pod nr telefonu *610 (690 610 610)

~pomocny

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 16:53)

No ale skoro są moderatorzy, to myślę że i ktoś z obsługi by się znalazł, bo jednak wypadałoby żeby ktoś z obsługi tu zaglądał. Na infolinie nie będę dzwonił, bo z zagranicy nie zadzwonię bezpłatnie, a na karcie nic już nie mam, zresztą aż tak mi nie zależy na karcie, której nie mogę doładować zagraniczną kartą, wolę zmienić operatora, tylko po prostu chciałem wiedzieć czy to tak jest, że z zagranicznej karty nie można doładować konta, czy też problem leży gdzie indziej. Tak czy owak dziękuję Ci za odpowiedź.

~sanchez

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 17:46)

to jest odpowiedź na post:

Płatność zagraniczną kartą | ~sanchez (14.10.2016, 14:09)
Liczyłem na odpowiedź kogoś z obsługi, ale skoro im nie zależy na kliencie, to mi też nie musi.


Cytat ze strony Głównej forum:
"Witaj na forum nju mobile

tutaj są przydatne informacje o naszej ofercie i o dostępnych usługach.
jak chcesz, to możesz dyskutować, dzielić się swoimi opiniami i wymieniać doświadczeniami z innymi.
[...]"
Nie ma słowa o możliwości kontaktu z obsługą Nju i tak jest w praktyce.
Sam już pisałem wielokrotnie, także już odechciewa mi się poprawiać każdego kto tu wejdzie.
Forum służy tylko i wyłącznie do kontaktu z innymi użytkownikami.
Chcesz pogadać z konsultantem lub otrzymać oficjalną informację to dzwoń jak wyżej pisał ~pomocny lub pisz przez formularz kontaktowy po zalogowaniu na swoje konto www.

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 18:29)

to jest odpowiedź na post:

Płatność zagraniczną kartą | ~sanchez (14.10.2016, 16:53)
No ale skoro są moderatorzy, to myślę że i ktoś z obsługi by się znalazł, bo jednak wypadałoby żeby ktoś z obsługi tu zaglądał. Na infolinie nie będę dzwonił, bo z zagranicy nie zadzwonię bezpłatnie, a na karcie nic już nie mam, zresztą aż tak mi nie zależy na karcie, której nie mogę doładować zagraniczną kartą, wolę zmienić operatora, tylko po prostu chciałem wiedzieć czy to tak jest, że z zagranicznej karty nie można doładować konta, czy też problem leży gdzie indziej. Tak czy owak dziękuję Ci za odpowiedź.


Moderatorzy na forum Nju?
Jestem w Nju niemal od początku istnienia i na forum jeszcze żadnego moderatora nie widziałem. Chyba, że poruszają się kanałami to ich nie widać.

W każdym bądź razie pomyliłeś fora, bo o ile np. na forum Play są moderatorzy i oficjalnie działa tam BOK to na forum Nju nie było i nadal nie ma czegoś takiego.
Być może w przyszłości coś się zmieni ale znając Orange to na szybką zmianę bym nie liczył w tej sprawie.

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-14 19:08)

Moderatorzy są - przykład, ale faktycznie, olewanie klientów, to chyba specjalność nju, co przy konkurencji na rynku trochę dziwi, no ale cóż, nie muszę być ich klientem.

~sanchez

odpowiedź

Płatność zagraniczną kartą | ~sanchez (30.09.2016, 11:54)

Czy można doładować konto zagraniczną kartą np Meastro lub MasterCard? Próbę, ale cały czas wyskakuje błąd - bank odrzucił twoją płatność. Niestety nie posiadam polskiej karty.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników