forumnju na kartęofertaPłatność zagraniczną kartą

Płatność zagraniczną kartą

 

Płatność zagraniczną kartą (2016-10-15 12:11)

to jest odpowiedź na post:

Płatność zagraniczną kartą | ~sanchez (14.10.2016, 19:08)
Moderatorzy są - przykład, ale faktycznie, olewanie klientów, to chyba specjalność nju, co przy konkurencji na rynku trochę dziwi, no ale cóż, nie muszę być ich klientem.


No to wskaż mi kto jest moderatorem w podanym przez Ciebie wątku, bo ja nie widzę tam, żadnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek oficjalnego moderatora.

Z kolei jeśli masz na myśli czerwony napis "odpowiedź została zgłoszona do moderacji" to oznacza on tylko, że ktoś kliknął na link pod postem ZGŁOŚ NADUŻYCIE i wysłał zgłoszenie, nic poza tym.
Dlatego "moderatorami" są sami użytkownicy tego forum, możesz nim zostać nawet Ty :)

Jak już pisałem odkąd jestem na tym forum to nigdy nie widziałem oficjalnego moderatora, co więcej nie widziałem żadnego śladu, aby takowy moderator w ogóle istniał, bo nie widziałem, aby jakikolwiek post zgłoszony do moderacji przeze mnie, czy przez innego użytkownika został usunięty, poprawiony etc.

Zakładam, że jesteś tu nowym użytkownikiem, ja z kolei mam tu stosunkowo długi staż, więc z założenia możesz mi uwierzyć na słowo, że nie ma tutaj żadnego oficjalnego moderatora, chyba, że masz twarde dowody na poparcie swojej opinii to chętnie się z nimi zapoznam.

odpowiedź

Płatność zagraniczną kartą | ~sanchez (30.09.2016, 11:54)

Czy można doładować konto zagraniczną kartą np Meastro lub MasterCard? Próbę, ale cały czas wyskakuje błąd - bank odrzucił twoją płatność. Niestety nie posiadam polskiej karty.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników