forumnju na kartęofertaDLaczego nie mogę doładować konta.

DLaczego nie mogę doładować konta.

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-08-05 21:44)

i co, udało się?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-09-24 15:48)

Mam problem z doładowaniem konta, jakiś miesiąc temu mój numer z nju rachunek przeszedł na nju na kartę, mam oferte : nju zerowy. (Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę)).


Czy tyle czasu mam czekać aż sobie doładuję konto? F-ry wszystkie opłacone. Doładowania nie przechodzą, krzyczą, że numer niepoprawny, na stronie nju mówią, że tego numeru nie można doładować. 


Pozostaje biernie czekać czy może coś nie tak jest z tym i zgłaszać problem do operatora?


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-09-26 10:40)

Mam ten sam problem
Czy ktoś z nju czyta to forum
Jak to mam czekać miesiąc na możliwość doładowania - to co mam zrobić przez miesiąc zmienić numer? nosić dwa telefony? zdzwonić z innego i tłumaczyć się ludziom że dzwonię z innego numeru, ale to na chwilę, bo nju nie daj mi możliwości doładowania konta?

~jurek

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-09-26 16:44)

@jurek proszę zgłoś problem przez formularz kontaktowy z podaniem numeru telefonu którego sprawa dotyczy wraz z opisem.

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-09-27 11:33)

Już jest ok, wystarczyło poruszyć temat na forum? Jednak ktoś czuwa :)  Pozdrawiam

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2013-10-06 16:07)

też mam ten sam problem, wczoraj kupiłem doładowanie za 5 zł i do dzisiaj nie mogę doładować konta 

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2014-06-09 20:27)

Może spróbuj wpisać kod *128*14-cyfrowy kod#  :) Na wydrukach nie ma tej drugiej * i dlatego się nie doładowuje c; pozdrawiam.

~gość1402338452734

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2015-10-22 11:47)

Od wczoraj jestem w Nju na kartę i nie mogę doładować konta ,ani przez stronę operatora ani przez doładowania z kont bankowych. Jakieś rady?

~oli123

 

DLaczego nie mogę doładować konta. (2015-10-22 22:15)

Rowniez nie moge doladowac konta przez internet. Numer zostal przeniesiony dzisiaj z Virgin mobile.

~maciekmm

odpowiedź

DLaczego nie mogę doładować konta. | ~gość1375630479332 (04.08.2013, 17:34)

Mam dwa doładowania po 5zł i nie moge ich doładować bo pisze: Nastąpił błąd w doładowaniu Prosimy powtórz próbę
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 1 zalogowanych użytkowników