forumnju na kartęofertaPomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe.

Pomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe.

 

Pomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe. (2014-03-10 08:42)

Jako że nie otrzymałem od piątku odpowiedzi przez kontakt zapytam na forum , otóż  aktywowałem usługę do wszystkich na 60 dni i omyłkowo wybrałem nie tą co chciałem zależało mi na usłudze na komórkowe za 1 zł dziennie bez internetu itp. Jeszcze nie dzwoniłem nigdzie czy jest możliwość zmiany tej usługi byłbym wdzięczny. Wiem że mogę wyłączyć tą i włączyć tamtą ale 6 zł w plecy. Czy może to zmienić operator ? Pozdrawiam

 

Pomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe. (2014-03-13 08:37)

Za wiele mi nie pomogliście tylko "uszczupliliście " moje konto o dodatkowe 6 zł ....tyle to by sobie małe dziecko potrafiło zrobić , jak bym wiedział że w ten sposób postąpicie to bym nie pytał na tym forum i ponownie bym włączył usługę na komórkowe ale "Wy" chyba nie zrozumieliście pytania ? ,
 tak że nie dziękuję za dodatkowe "skrojenie 6 zł"...
Mój błąd !
4 dni i prawie "ZERO" na koncie po doładowaniu 25 zł.....................

 

Pomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe. (2014-03-13 09:14)

zigi: czego Ty oczekujesz na forum abonentów. Jak ktoś nie wie, to nie odpowiada. Jak chcesz spytać operatora to przez "kontakt", mail...i czekaj na odpowiedź. Mi z reguły odpowiadają w ciągu 2 dni.

odpowiedź

Pomyłka przy aktywacji Usługi na Komórkowe. | zigi (10.03.2014, 08:42)

Jako że nie otrzymałem od piątku odpowiedzi przez kontakt zapytam na forum , otóż  aktywowałem usługę do wszystkich na 60 dni i omyłkowo wybrałem nie tą co chciałem zależało mi na usłudze na komórkowe za 1 zł dziennie bez internetu itp. Jeszcze nie dzwoniłem nigdzie czy jest możliwość zmiany tej usługi byłbym wdzięczny. Wiem że mogę wyłączyć tą i włączyć tamtą ale 6 zł w plecy. Czy może to zmienić operator ? Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników