forumnju z rachunkiemusługiNiechciany SMS z serwisu Zgarnij

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 08:26)

Witam
Podałem swój nr na stronie i po chwili okazało się że dostałem SMS którego koszt odebrania wynosi 6,15  potem na stronie gdzie podałem nr telefonu pojawił się regulamin z informacją iż takich sms będzie więcej na kwotę ko 70 zł. Wysłałem sms STOP ZGARNIJ ale obawiam się ,że usługa ta nie została zablokowana. Od operatora otrzymałem dzisiaj SMS - nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.
Jak ją wyłączyć u operatora.

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 09:10)

Podajesz mało informacji na temat usługi, z której skorzystałeś. Nie napisałeś na jaki numer wysłałeś anulowanie tej subskrypcji. 


Znalazłem regulamin w sieci (nie wiem, czy tej akcji, o której piszesz), ale:
http://obrazkovo.pl/reg_mt.pdf



Info: 
Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z usługi. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP ZGARNIJ na numer 60555. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z cennikiem operatora.

~xss

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 13:46)

to jest odpowiedź na post:

Podajesz mało informacji na temat usługi, z której skorzystałeś. Nie napisałeś na jaki numer wysłałeś anulowanie tej subskrypcji. 


Znalazłem regulamin w sieci (nie wiem, czy tej akcji, o której piszesz), ale:
http://obrazkovo.pl/reg_mt.pdf



Info: 
Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z usługi. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP ZGARNIJ na numer 60555. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z cennikiem operatora.




Tak wysłałem STOP ZGARNIJ na nr 60555 lecz dzisiaj otrzymałem sms od operatora NJU o treści <span > - nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 14:19)

<span >Pozostaje kontakt z usługodawcą (zasadniczo firma krzak).<br ><br ><br ><span >VI. Reklamacje Reklamacje dotyczące działania strony www.obrazkovo.pl lub Usługi SMS MT ?ZGARNIJ? można składać na email: hastro.biuro@gmail.com.X Zaleca się aby reklamacje zawierały następujące informacje: datę i numer telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS, jak również dokładny opis i powód reklamacji, adres na który ma zostać udzielona odpowiedź. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania poprawnie złożonej reklamacji i odesłane na adres wskazany przez Użytkownika.<br ><br ><br ><br ><span >Ew. pismo do siedziby firmy:<br ><span >http://prntscr.com/blnhc6<br ><br ><br ><br ><span >Dodatkowo w piśmie wycofałybym zgodę na przetwarzanie i udostepnianie we wszelkich celach swoich danych przez tę firmię oraz inne współpracujące z nią podmioty. Także domagłbym się wycowania zgody już przekazanym innym podmiotom. <br ><br ><br ><span >Z tego co widzę sporo podobnych spraw jest w sieci dotyczących tej firmy. 

~xss

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 15:15)

to jest odpowiedź na post:

Pozostaje kontakt z usługodawcą (zasadniczo firma krzak).


VI. Reklamacje Reklamacje dotyczące działania strony www.obrazkovo.pl lub Usługi SMS MT ?ZGARNIJ? można składać na email: hastro.biuro@gmail.com.X Zaleca się aby reklamacje zawierały następujące informacje: datę i numer telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS, jak również dokładny opis i powód reklamacji, adres na który ma zostać udzielona odpowiedź. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania poprawnie złożonej reklamacji i odesłane na adres wskazany przez Użytkownika.



Ew. pismo do siedziby firmy:
http://prntscr.com/blnhc6



Dodatkowo w piśmie wycofałybym zgodę na przetwarzanie i udostepnianie we wszelkich celach swoich danych przez tę firmię oraz inne współpracujące z nią podmioty. Także domagłbym się wycowania zgody już przekazanym innym podmiotom. 


Z tego co widzę sporo podobnych spraw jest w sieci dotyczących tej firmy. 




Telefon podałem na stronie Torrentów ,nie korzystałem z usługi na stronie www. Obrazkowo. Wysłałem sms - <b >STOP ZGARNIJ na numer 60555<span >  .
<span >Czy operator może zablokować przychodzące SMS bo dzisiaj otrzymałem od NJU sms o treści - <span > <span >nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.
<span >Telefon na kartę <span >prepaid.

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2016-06-27 15:17)

Jeśli nie jest to usługa operatora, to nie może dokonać takiej zmiany. Pozostaje Ci poczynić kroki, które wcześniej opisałem. 

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2018-09-14 10:30)

to jest odpowiedź na post:

Pozostaje kontakt z usługodawcą (zasadniczo firma krzak).


VI. Reklamacje Reklamacje dotyczące działania strony www.obrazkovo.pl lub Usługi SMS MT ?ZGARNIJ? można składać na email: hastro.biuro@gmail.com.X Zaleca się aby reklamacje zawierały następujące informacje: datę i numer telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS, jak również dokładny opis i powód reklamacji, adres na który ma zostać udzielona odpowiedź. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania poprawnie złożonej reklamacji i odesłane na adres wskazany przez Użytkownika.



Ew. pismo do siedziby firmy:
http://prntscr.com/blnhc6



Dodatkowo w piśmie wycofałybym zgodę na przetwarzanie i udostepnianie we wszelkich celach swoich danych przez tę firmię oraz inne współpracujące z nią podmioty. Także domagłbym się wycowania zgody już przekazanym innym podmiotom. 


Z tego co widzę sporo podobnych spraw jest w sieci dotyczących tej firmy. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~macius

 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2018-09-15 08:48)

(do skasowania)

[edytowane przez jacp11 o 08:49 w dniu 2018-09-15]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij (2018-09-15 12:17)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli nie jest to usługa operatora, to nie może dokonać takiej zmiany. Pozostaje Ci poczynić kroki, które wcześniej opisałem. 




Operator na życzenie Klienta wprowadza blokady na usługi premium, więc może zablokować przychodzące SMS-y czy MMS-y specjalne.

odpowiedź

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij | mafiu74 (27.06.2016, 08:26)

Witam
Podałem swój nr na stronie i po chwili okazało się że dostałem SMS którego koszt odebrania wynosi 6,15  potem na stronie gdzie podałem nr telefonu pojawił się regulamin z informacją iż takich sms będzie więcej na kwotę ko 70 zł. Wysłałem sms STOP ZGARNIJ ale obawiam się ,że usługa ta nie została zablokowana. Od operatora otrzymałem dzisiaj SMS - nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.
Jak ją wyłączyć u operatora.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników