profil na forum

nick
mafiu74
nowicjusz

moje ostatnie

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij

(2016-06-27 15:15 w wątku Niechciany SMS z serwisu Zgarnij)

to jest odpowiedź na post:

Pozostaje kontakt z usługodawcą (zasadniczo firma krzak).


VI. Reklamacje Reklamacje dotyczące działania strony www.obrazkovo.pl lub Usługi SMS MT ?ZGARNIJ? można składać na email: hastro.biuro@gmail.com.X Zaleca się aby reklamacje zawierały następujące informacje: datę i numer telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS, jak również dokładny opis i powód reklamacji, adres na który ma zostać udzielona odpowiedź. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania poprawnie złożonej reklamacji i odesłane na adres wskazany przez Użytkownika.



Ew. pismo do siedziby firmy:
http://prntscr.com/blnhc6



Dodatkowo w piśmie wycofałybym zgodę na przetwarzanie i udostepnianie we wszelkich celach swoich danych przez tę firmię oraz inne współpracujące z nią podmioty. Także domagłbym się wycowania zgody już przekazanym innym podmiotom. 


Z tego co widzę sporo podobnych spraw jest w sieci dotyczących tej firmy. 




Telefon podałem na stronie Torrentów ,nie korzystałem z usługi na stronie www. Obrazkowo. Wysłałem sms - <b >STOP ZGARNIJ na numer 60555<span >  .
<span >Czy operator może zablokować przychodzące SMS bo dzisiaj otrzymałem od NJU sms o treści - <span > <span >nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.
<span >Telefon na kartę <span >prepaid.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Niechciany SMS z serwisu Zgarnij

(2016-06-27 13:46 w wątku Niechciany SMS z serwisu Zgarnij)

to jest odpowiedź na post:

Podajesz mało informacji na temat usługi, z której skorzystałeś. Nie napisałeś na jaki numer wysłałeś anulowanie tej subskrypcji. 


Znalazłem regulamin w sieci (nie wiem, czy tej akcji, o której piszesz), ale:
http://obrazkovo.pl/reg_mt.pdf



Info: 
Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z usługi. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP ZGARNIJ na numer 60555. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z cennikiem operatora.




Tak wysłałem STOP ZGARNIJ na nr 60555 lecz dzisiaj otrzymałem sms od operatora NJU o treści <span > - nie można wyłączyć subskrybcji ZGARNIJ gdyż subskrypcja nie jest zamówiona na Twoim Koncie.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób