wszystko za 29

 

wszystko za 29 (2016-03-22 16:26)

Siema. Mam nowy numer w nju, jednak jeszcze z niego nie korzystalam. Martwi mnie troche fakt, ze wszystko za 29, wcale nie jest za 29, bo jak podlicze rozmowy, sms/mms i internet to wychodzi 57 zl. Jak to jest?

 

wszystko za 29 (2016-03-22 17:51)

Nie wiem co masz dokładnie za ofertę ale...
w Nju z rachunkiem domyślna taryfa to Nju buzz czyli:
29zł za rozmowy głosowe
19zł za 3GB internetu
9zł za SMS/MMS
co daje razem 57zł

Odmiana domyślnego Nju buzz to aktywna usługa Komórkowe za 19zł, wtedy w/w kwota 29zł na połączenia głosowe jest dzielona na osobny limit 19zł na komórki i 10zł na stacjonarki, a reszta jest bez zmian.

Jest jeszcze usługa "Wszystko komórkowe za 29zł".
Wtedy w cenie 29zł masz połączenia głosowe na komórki, SMS/MMS i 2GB internetu. Nie liczę chwilowej promocji gdzie dają 10GB/mc.

Jak widzisz wariant 29zł może występować pod różnymi postaciami. Wszystko zależy od tego co wybierałeś podczas składania zamówienia na Nju z rachunkiem oraz co zleciłeś potem po aktywacji numeru i co masz aktywne w tej chwili.
Ponieważ nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania to nie mogę Ci pomóc, sam zweryfikuj co masz, a co powinno być. Jeśli zauważysz jakiś błąd systemowy to zawsze możesz napisać reklamację, jeśli będzie zasadna to dostaniesz korektę.

 

wszystko za 29 (2016-03-23 18:31)

Już udało mi się pogadać z obsługą, ale dzięki za info C:

odpowiedź

wszystko za 29 | japrdl (22.03.2016, 16:26)

Siema. Mam nowy numer w nju, jednak jeszcze z niego nie korzystalam. Martwi mnie troche fakt, ze wszystko za 29, wcale nie jest za 29, bo jak podlicze rozmowy, sms/mms i internet to wychodzi 57 zl. Jak to jest?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników