wszystko za 29

 

wszystko za 29 (2016-03-22 16:26)

Siema. Mam nowy numer w nju, jednak jeszcze z niego nie korzystalam. Martwi mnie troche fakt, ze wszystko za 29, wcale nie jest za 29, bo jak podlicze rozmowy, sms/mms i internet to wychodzi 57 zl. Jak to jest?

 

wszystko za 29 (2016-03-22 17:51)

Nie wiem co masz dokładnie za ofertę ale...
w Nju z rachunkiem domyślna taryfa to Nju buzz czyli:
29zł za rozmowy głosowe
19zł za 3GB internetu
9zł za SMS/MMS
co daje razem 57zł

Odmiana domyślnego Nju buzz to aktywna usługa Komórkowe za 19zł, wtedy w/w kwota 29zł na połączenia głosowe jest dzielona na osobny limit 19zł na komórki i 10zł na stacjonarki, a reszta jest bez zmian.

Jest jeszcze usługa "Wszystko komórkowe za 29zł".
Wtedy w cenie 29zł masz połączenia głosowe na komórki, SMS/MMS i 2GB internetu. Nie liczę chwilowej promocji gdzie dają 10GB/mc.

Jak widzisz wariant 29zł może występować pod różnymi postaciami. Wszystko zależy od tego co wybierałeś podczas składania zamówienia na Nju z rachunkiem oraz co zleciłeś potem po aktywacji numeru i co masz aktywne w tej chwili.
Ponieważ nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania to nie mogę Ci pomóc, sam zweryfikuj co masz, a co powinno być. Jeśli zauważysz jakiś błąd systemowy to zawsze możesz napisać reklamację, jeśli będzie zasadna to dostaniesz korektę.

 

wszystko za 29 (2016-03-23 18:31)

Już udało mi się pogadać z obsługą, ale dzięki za info C:

odpowiedź

wszystko za 29 | nju_klient (22.03.2016, 17:51)

Nie wiem co masz dokładnie za ofertę ale...
w Nju z rachunkiem domyślna taryfa to Nju buzz czyli:
29zł za rozmowy głosowe
19zł za 3GB internetu
9zł za SMS/MMS
co daje razem 57zł

Odmiana domyślnego Nju buzz to aktywna usługa Komórkowe za 19zł, wtedy w/w kwota 29zł na połączenia głosowe jest dzielona na osobny limit 19zł na komórki i 10zł na stacjonarki, a reszta jest bez zmian.

Jest jeszcze usługa "Wszystko komórkowe za 29zł".
Wtedy w cenie 29zł masz połączenia głosowe na komórki, SMS/MMS i 2GB internetu. Nie liczę chwilowej promocji gdzie dają 10GB/mc.

Jak widzisz wariant 29zł może występować pod różnymi postaciami. Wszystko zależy od tego co wybierałeś podczas składania zamówienia na Nju z rachunkiem oraz co zleciłeś potem po aktywacji numeru i co masz aktywne w tej chwili.
Ponieważ nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania to nie mogę Ci pomóc, sam zweryfikuj co masz, a co powinno być. Jeśli zauważysz jakiś błąd systemowy to zawsze możesz napisać reklamację, jeśli będzie zasadna to dostaniesz korektę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 0 zalogowanych użytkowników