forumnju na kartęusługiNie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-02 18:38)

Witam!
Kupiłem starter nju mobile. Chciałem doładować sobie konto na Chomika i nie mogę wysłać sms-a.

~mati

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-07 22:31)

W standardowych taryfach Orange jest zapis, że aby korzystać z usług o podwyższonej opłacie, to suma doładowań musi wynosić co najmniej 10 zł. W regulaminie Nju nie znalazłem takiego punktu, ale również miałem zablokowane numery premium po migracji z Orange.

W moim przypadku jednak nie pomogło doładowanie. Musiałem sprawę zgłosić do obsługi (zrobiłem to online) i po kilku dniach odblokowali. Prawdopodobnie była to jakaś losowa usterka, gdyż sprawdzałem to u kilku znajomych i żaden z nich nie ma takiej blokady.

Stan blokady usług premium możesz sprawdzić sam za darmo dzwoniąc pod jakiś numer głosowy o podwyższonej opłacie, np. 704 104 133. Jeśli pojawi się komunikat o cenie połączenia, to znaczy, że blokady nie ma i należy szybko się rozłączyć (za połączenie nie są pobierane żadne opłaty, jeżeli się je przerwie w trakcie odtwarzania informacji o kosztach). Jeżeli natomiast po wybraniu takiego numeru pojawi się informacja, że połączenie nie może zostać zrealizowane, to najprawdopodobniej blokada jest aktywna.

[edytowane przez wojtek000 o 20:11 w dniu 2015-12-08]
 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-08 01:34)

@wojtek000

migracja z Orange do Nju może powodować różne niespodzianki np. ja miałem po doładowaniu dostępne środki promocyjne, które w teorii są dostępne tylko w Orange i nie aktywowała się usługa po wieki mimo doładowań.

W przypadku nowego startera nju nie powinno być problemu z blokadami. Ale wszystko możliwe, że dopiero po doładowaniu kwotą np. 10zł połączenia premium będą dostępne.
Coś mi świta, że gdzieś kiedyś taki zapis widziałem ale ręki nie dam, czy chodziło o Nju, czy właśnie o Orange, czy może o inną sieć, bo i tak z usług premium nie korzystam. A pierwsze co robię z nowym numerem to aktywuję wszelkie możliwe blokady premium.

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2016-04-22 01:19)

Regulamin nju:
3.2. Korzystanie z usług o podwyższonej opłacie określonych w Cenniku jako Połączenia, SMS-y, MMS-y specjalne będzie możliwe po doładowaniu konta na łączną wartość minimum 10 zł (licząc od dnia włączenia się do sieci Operatora).

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2017-07-22 09:53)

Witam, mam podobnu problem z wysłaniem SMS premium (dla chomika)...
Doładowałem konto kwotą 15 PLN i dalej nic... Żadnych blokad właczonych nie mam...

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2021-10-28 18:14)

W Nju mobile nie można takich płatności dokonać - informacja uzyskana na infolinii w dniu 28.10.2021. 

~luk

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2021-10-28 22:06)

Hej :) Zgadza się, o ile w ofercie nju na kartę po doładowaniu konta kwotą 10 zł możesz korzystać z usług premium, tak możliwość zakupu usług elektronicznych nie jest dostępna. Działa, ale w Orange. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj | on___ (22.04.2016, 01:19)

Regulamin nju:
3.2. Korzystanie z usług o podwyższonej opłacie określonych w Cenniku jako Połączenia, SMS-y, MMS-y specjalne będzie możliwe po doładowaniu konta na łączną wartość minimum 10 zł (licząc od dnia włączenia się do sieci Operatora).
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 3 zalogowanych użytkowników