profil na forum

nick
imba
nowicjusz

moje ostatnie

Przeniesienie numeru duży problem dla nju mobile

(2013-10-04 21:53 w wątku Przeniesienie numeru duży problem dla nju mobile)

To ofertę NJU można wykorzystywać do prowadzenia działalności gospodarczej?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru

(2013-09-30 12:45 w wątku Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru)

W moim przypadku wygladalo to tak:


1) Przejscie z umowy pokontraktowej mixplus (po dokonaniu wszystkich zawartych w umowie doladowan) na simplusa (znajdz specjalny kod w internecie, po tygdoniu otrzymasz wiadomosc o dokonanej zmianie taryfy).

2) Zmiania wlasciciela numeru w salonie plusa (5 minut roboty, lacznie ze zmiana rekordow w bazie danych)


3) Zawarcie umowy z NJU (kurier po okolo 2-3 dniach z tymczasowym numerem, po tygodniu od przybycia kuriera moglem juz korzystac ze starego numeru)


UWAGA: Pamietaj ze korzystajac z tymczasowego numeru jestes w planie taryfowym "NJU zerowy", gdzie nie obowiazuja Cie limity 29/9/19 (polaczenia/sms-mms/internet), a za kazda minute/smsa placisz zgodnie z planem taryfowym (29gr/9gr)



ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Bezpodstawna blokada telefonu

(2013-09-30 12:40 w wątku Bezpodstawna blokada telefonu)

A w jaki sposob sklada sie reklamacje? Wyslij oficjalne pismo prezentujace Twoje stanowisko.

Ciekawi mnie co w rzeczywistosci robiles z telefonem, bo ja limity przekraczam juz po 2-3 dniach od rozpoczecia okresu rozliczeniowego, na dodatek czasem dla zabawy ze znajomymi zrobimy sobie "konferencje" telefoniczna (chociaz jest to troche niewygodne ze wzgledu na przymus komunikacji niczym poprzez krotkofalowki)- a zadnego ostrzezenia itp. nie otrzymalem 

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

rozmowa konferencyjna

(2013-09-25 21:55 w wątku rozmowa konferencyjna)

Tak

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

faktura wyzsza niz 57 zl ;-)

(2013-09-04 23:57 w wątku faktura wyzsza niz 57 zl ;-))

To nie dajcie sie robić w "bambuko" i ponaglać przez kuriera- za to ma zapłacone- dostarczyć Wam umowę i dać czas na Jej podpisanie. Miescie też na uwadze że NJU mobile wysyła umowę w formie elektronicznej- macie więc możliwośc przeczytania jej przed dostarczeniem przez kuriera, by podczas podpisywania jedynie sprawdzić czy wszystko jest ok.


Dotychczas nie miałem żadnych problemów z fakturami- pierwsza na ok 10zł za okres "przejściowy", ostatnia na 38,75 (75 gr wyrównania za poprzedni okres nju zerowy)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób