forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru

 

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru (2013-09-24 14:37)

od kilku lat korzystam z usług plusa- a dokładniej mix-plusa. Jako, że gdy rozpoczynałem przygodę z mix-plusem nie miałem osiemnastu lat, to umowa była na moją mamę. I tak po kilku latach pojawiło się nju mobile,akurat tak się złożyło, że skończyła mi się umowa w mix-plus. Postanowiłem przejść do nju mobile, z tym, że chciałbym aby ta umowa z nju mobile była już  podpisana na mnie. W tym celu aby rozwiązać umowe mix-plus zmieniłem owy mix-plus na ofertę na kartę. Moje pytanie jest takie, czy numer ten jest zarejestrowany na moją mamę czy nie jest on przypisany do nikogo(oferta na kartę), bo nie wiem czy jeżeli w formularzu nju mobile wpiszę swoje dane to będzie ok. No i kolejne pytanie jeśli będę musiał podać dane mojej mamy, to czy będę mógł je zmienić na moje?(wiem, że można zmienić adres zamieszkania i takie tam szczegóły, ale czy można zmienić całkowite dane na inną osobę?)
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~filofun

 

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru (2013-09-29 18:49)

Musisz w plusie zrobić cesję (zmienić dane właściciela numeru) i wtedy spokojnie przenieść numer. O ile mi wiadomo, to w nju nie ma cesji, ale mogę się mylić.

 

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru (2013-09-30 12:45)

W moim przypadku wygladalo to tak:


1) Przejscie z umowy pokontraktowej mixplus (po dokonaniu wszystkich zawartych w umowie doladowan) na simplusa (znajdz specjalny kod w internecie, po tygdoniu otrzymasz wiadomosc o dokonanej zmianie taryfy).

2) Zmiania wlasciciela numeru w salonie plusa (5 minut roboty, lacznie ze zmiana rekordow w bazie danych)


3) Zawarcie umowy z NJU (kurier po okolo 2-3 dniach z tymczasowym numerem, po tygodniu od przybycia kuriera moglem juz korzystac ze starego numeru)


UWAGA: Pamietaj ze korzystajac z tymczasowego numeru jestes w planie taryfowym "NJU zerowy", gdzie nie obowiazuja Cie limity 29/9/19 (polaczenia/sms-mms/internet), a za kazda minute/smsa placisz zgodnie z planem taryfowym (29gr/9gr)



 

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru (2015-11-14 13:27)

witam posiadam nr tel w plusie na kartę starter zakupiony w sklepie i tyle teraz jak chcę przenieść numer do njumobile jest jakaś niezgodność z danymi u obecnego operatora a tymi co podałem w njumobile tylko jakie ja mam dane w plusie jak nic nie podawałem żadnych umów nic nie podpisywałem skoro starter zakupiłem w kiosku i korzystałem więc o jakie dane chodzi ponieważ przyszło że mam je poprawi u obecnego operatora czyli plusa

~kali

 

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru (2016-02-10 21:05)

~kali
zarejestruj się w plusie (na siebie) i wtedy dane będą poprawne.
Teraz nie są bo ich nie ma

[edytowane przez niktoś o 21:06 w dniu 2016-02-10]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z plusa oraz zmiana posiadacza numeru | ~filofun (24.09.2013, 14:37)

od kilku lat korzystam z usług plusa- a dokładniej mix-plusa. Jako, że gdy rozpoczynałem przygodę z mix-plusem nie miałem osiemnastu lat, to umowa była na moją mamę. I tak po kilku latach pojawiło się nju mobile,akurat tak się złożyło, że skończyła mi się umowa w mix-plus. Postanowiłem przejść do nju mobile, z tym, że chciałbym aby ta umowa z nju mobile była już  podpisana na mnie. W tym celu aby rozwiązać umowe mix-plus zmieniłem owy mix-plus na ofertę na kartę. Moje pytanie jest takie, czy numer ten jest zarejestrowany na moją mamę czy nie jest on przypisany do nikogo(oferta na kartę), bo nie wiem czy jeżeli w formularzu nju mobile wpiszę swoje dane to będzie ok. No i kolejne pytanie jeśli będę musiał podać dane mojej mamy, to czy będę mógł je zmienić na moje?(wiem, że można zmienić adres zamieszkania i takie tam szczegóły, ale czy można zmienić całkowite dane na inną osobę?)
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników