profil na forum

nick
cichy
nowicjusz

moje ostatnie

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań

(2015-12-09 09:27 w wątku Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań)

tyle tylko że nikt głośno nie mówi o tym że za darmowy internet w nju się płaci 
ja pisze już którąś reklamację za naliczanie opłat za internet który w 29 zł jest za darmo i jakoś pani mi próbuje wmówić ze mimo wszystko jest on płatny więc po co nabijają mnie w butelkę ???

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Tandem i rachunki po 60zł!

(2015-12-09 09:27 w wątku Tandem i rachunki po 60zł!)

ciekawe dlaczego nju wywaliło mojego posta trzeba was na forum poza tym opisać ???

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Tandem i rachunki po 60zł!

(2015-12-01 23:53 w wątku Tandem i rachunki po 60zł!)

Ja aktywowałem nową usługę NJU 29 zł przeniosłem nr 2-gi do tej sieci podpisałem umowę na 9 zł za staż dostałem 5 gb internetu dostałem sms że mam za darmo rozmowy itd a mimo to dostaję rachunki po 67-70 zł 
gdzie max powinienem płacić 38 zł 
29 + 9 zł = 38 zł 
19 x 2 = 38 zł więc moja siec robi mnie w balona pewnie będę musiał iść do rzecznika praw konsumenta bo to co mi mówią jak reklamację składam nijak ma się do rzeczywistości 
1 zapłać  następny miesiąc masz za darmo to zapłaciłem a w gratisie dostałem rachunek na 50 zł 
po prostu masakra za gołą kartę sim 
no cóż trudno się mówi będę zmuszony przenieść się do innej sieci jak miałem 1 nr to było oki ale mam 2 i rachunki masakryczne 
co ciekawe mam 5GB internetu niby za freeee a na faktorze jest płatny 
teraz pytanie do użytkowników sprawdzając samą pocztę na telefonie nokia E52 (nie smartfon )
jest realne zużyć w miesiąc ponad 2,5 GB ????
bo z tego co sprawdzałem na kartach za 5 zł i 300 mb nie byłem wstanie tego zużyć więc jakim cudem mogę to zużyć tutaj ???

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czat.

(2015-12-01 23:43 w wątku Czat.)

Ja powiem tak pewnie będę zmuszony iść do sądu z tą siecią podpisałem umowę z nimi na dodatkowy za 9 zł i jakoś nie wywiązują się z tego rachunki płace większe niż w innej sieci biorąc pod uwagę samo sim 
zasady miały być proste 29 zł + 9 zł lub 19 zł x 2 co tak czy inaczej zawsze powinno dać 38 zł a nie 60-
tak więc reasumując sprawdzajcie rachunki swoje 
pozdrawiam


ps jak miałem 1 telefon tu było oki teraz mam 2 i same problemy

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czy któś mię robi w balona?

(2015-12-01 23:35 w wątku Czy któś mię robi w balona?)

ja powiem tak mam od nju 5 GB w tandemie za freeee teoretycznie bo w praktyce wykorzystując 500 MB muszę za to płacić więc jawnie moja sieć nabija mnie i każdego klienta w butelkę 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób