forumnju z rachunkiemofertaPrzejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-02 12:01)

<font color="#4e707f"><span >Witam. Jestem zainteresowany przejściem do nju (oferta wszystko za 29). W zwiazku z tym mam kilka pytań.</font>
<font color="#4e707f"><span >1.  Czy po przekroczeniu zadeklarowanego limitu (np. 2gb lub 10gb promocyjne) internet TYLKO zwalnia, czy są naliczane jakieś dodatkowe opłaty?...  </font>

<font color="#4e707f"><span >2. czy pozniej mogę do tej oferty dołączyc inny numer (po przejsciu z innej sieci)</font>
<font color="#4e707f"><span >3. czy wraz ze zmiana operatora jest od razu aktywowana usługa wszsytko za 29.?</font>
<font color="#4e707f"><span >4. czy nju jest siecią virtualną i zasięg bardzo czesto jest mniejszy niż w innych sieciach?</font>
<font color="#4e707f"><span >5. czy w najblizszym czasie można się spodziewać jakiejś świątecznej oferty ;)</font>

~noi

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-02 14:03)

czesc,
1) internet tylko zwalnia

2) możesz dołączyć numer, ale nie spiesz się z tym, bo nie ważne co ci powiedzą panie na infolini, będziesz płacił za dodatkowy nr jeszcze przed przeniesieniem....
ja tak właśnie miałam...
panie na infolini obiecywały, że opłata jest dopiero od przeniesienia nr..., więc zeby mieć z głowyy od razu przeniosłam nr... nr zostanie przeniesiony w polowie stycznia, jednak okazalo sie, że nadali mi od razu nr tymczasowyy, za ktory od razu pobieraja 9zł miesiecznie mimo ze nr wogole nie zostal aktywowany, zareklamowalam sprawe i dostalam dwie oddzielne odpowiedzi jedna z glownej siedziby orange druga od nju z tej strony i obie byly przeciwne znaczy sie jedna mowiula ze inaczej sie nie da i tak ma byc a druga mowila ze moglam zaznaczyc ze ma byc przeniesienie bez nr tymczasowego (oczywiscie nie ma takiej opcji na stronie nju)

3) za kazdym razem dostaniesz smsa o wlaczeniu danej uslugi, wiec napewno bedziesz wiedzial od kiedy masz nielimitowane za 29zł....

4)nju to orange i ja na zasieg nie narzekam czasem net gorzej mi chodzi ale to raczej wina tela....

5) raczej ofertyy nie zmienia zwykle daja jakies gratisy przynajmniej tak pisza..
nie wiem tylko czy ktokolwiek je dostal, bo ja sie zglosilam do gratisu rok temu jak przechodzilam do nju ale do tej pory nic nie dostalam i ostatnio jak przenosilam drugi nr zglosilam sie do gratisowego komina ale jeszcze nic nie dostalam i raczej sie nie nastawiam....
prewnie tylko obiecuja....

~kasia

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-03 23:16)

@kasia

Numer dodatkowy jest płatny od dnia aktywacji, czyli od dnia podpisania umowy. Było już o tym nie jeden raz na forum ale wyszukiwarka tutaj nie działa to potem inni nie widzą tych wartościowych informacji.

Gadżety wysyłają, ja dostałem ale dwa razy gdy chodziło o kody wysyłane na maila musiałem składać reklamację z przypomnieniem. Twierdzili, że wysłali i mam sprawdzić SPAM, tylko po miesiącu nie miałem czego sprawdzać, bo z automatu co parę dni spam się kasuje ale byłem uparty i w końcu dostałem maile z kodami.
Reklamacje można składać zwykle w ciągu ok. miesiąca dlatego po roku może być problem ale spróbuj może się uda, wszak kto pyta nie błądzi ;)

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-05 11:01)

odp. na pyt. nr 5
Ja dostałem dodatkowo 8GB co miesiąc do końca lutego 2106 w ofercie za 29zł.

~jarema

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-08 13:46)

nju_klient

wszystko jasne tylko dlaczego przez telefon mówią coś innego, a potem okazuje się coś innego?
jakby mi ta kobiecina powiedziała od razu, że się płaci od dnia podpisania umowy to bym nie przenosiła jeszcze nr tylko w styczniu, a ze kobiecina zapewniała ze nie ma różnicy i stratna nie będę bo przecież nr nie będzie aktywny, to sobie przeniosłam....
duzo kasy to to nie jest bo 15zł na razie mi dobilo, ale z drugiej strony płacę dwa razy za ten sam nr (u obecnego operatora i u przyszłego) w tym u przyszłego za nr ktoryt jest nie uzywany i czeka na przeniesienie do 20 stycznia,
jak dla mnie to nie jest fer wobec klienta.....
czuje się oszukana....

zenada... trzeba jeszcze sie wykłócać o obiecany prezent.....

~kasia

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-09 01:30)

@kasia

jakość obsługi, tutaj Orange nie grzeszy ale w innych sieciach bywa podobnie, więc nie wykracza to specjalnie poza polską normę ;)

Czasem trzeba "zawalczyć", aby coś zyskać. Życie to ciągłe podejmowanie wyzwań albo je podejmujesz albo rezygnujesz, Twój wybór.

Czasem trzeba się wykłócać o to co jest zawarte w umowie, więc pisanie reklamacji nie powinno być dla nikogo żadnym zaskoczeniem.
Pisałem reklamację do gazowni, pisałem do Netii, do Orange, do Play, do T-Mobile, do kablówki, do energetyki jak napięcie spadało poniżej normy, nawet pisałem pismo do Urzędu Skarbowego, gdy urzędnik pomylił się na moją niekorzyść ale to ja musiałem walczyć o swoje.

Jakbym palcem nie kiwnął to nikt z automatu nic by mi nie dał tylko pobrał pieniądze, bo tak działa ten system. Dlatego walka o swoje jest pewnego rodzaju standardem, pytanie tylko czy w danych konkretnych okolicznościach warto walczyć, czy może lepiej dać sobie luz ale to już każdy z nas indywidualnie zna na to odpowiedź.

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-09 09:27)

tyle tylko że nikt głośno nie mówi o tym że za darmowy internet w nju się płaci 
ja pisze już którąś reklamację za naliczanie opłat za internet który w 29 zł jest za darmo i jakoś pani mi próbuje wmówić ze mimo wszystko jest on płatny więc po co nabijają mnie w butelkę ???

 

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań (2015-12-09 10:05)

@cichy

a kto w ogóle mówi, że w Nju z rachunkiem w usłudze "Wszystko komórkowe za 29zł" internet jest DARMOWY? Póki co chyba tylko Ty.

Na stronie nju w opisie tej usługi masz podane, cytuję:
"w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za:
nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na komórki w kraju,
internet do 10 GB na pełnej prędkości (standardowo 2 GB)
oraz nie zapłacisz więcej niż 10 zł za nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w kraju.
"

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza tyle, że płacisz zgodnie z cennikiem za:
- internet 0,02zł/100KB, co daje 0,19zł/MB, inaczej19zł/100MB
- połączenia głosowe na komórki 0,19zł/min
- SMS 0,09zł
- MMS 0,19zł
Dopiero po naliczeniu wspólnego limitu 29zł, kolejne w/w rodzaje połączeń będą "gratis" do końca okresu rozliczeniowego. Od nowego okresu na nowo nabijasz sobie kasę, aż do osiągnięcia limitu 29zł itd.

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ale tego za Ciebie nikt nie opanuje.

Zamiast siać sztuczny ferment w sprawie, której nie rozumiesz to spróbuj chociaż poczytać regulamin usługi z której korzystasz i go zrozumieć na tyle na ile będziesz w stanie.

Już na tym etapie pokazałeś, że zupełnie nie ogarniasz podstaw to trudno traktować Twoje posty o ofercie Nju i rozliczeniach jako rzetelne i wiarygodne.
Póki co jesteś dla mnie kolejnym forumowym trollem.

[edytowane przez nju_klient o 10:16 w dniu 2015-12-09]

odpowiedź

Przejscie do nju + wszystko za 29 kilka pytań | ~noi (02.12.2015, 12:01)

<font color="#4e707f"><span >Witam. Jestem zainteresowany przejściem do nju (oferta wszystko za 29). W zwiazku z tym mam kilka pytań.</font>
<font color="#4e707f"><span >1.  Czy po przekroczeniu zadeklarowanego limitu (np. 2gb lub 10gb promocyjne) internet TYLKO zwalnia, czy są naliczane jakieś dodatkowe opłaty?...  </font>

<font color="#4e707f"><span >2. czy pozniej mogę do tej oferty dołączyc inny numer (po przejsciu z innej sieci)</font>
<font color="#4e707f"><span >3. czy wraz ze zmiana operatora jest od razu aktywowana usługa wszsytko za 29.?</font>
<font color="#4e707f"><span >4. czy nju jest siecią virtualną i zasięg bardzo czesto jest mniejszy niż w innych sieciach?</font>
<font color="#4e707f"><span >5. czy w najblizszym czasie można się spodziewać jakiejś świątecznej oferty ;)</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników