forumnju z rachunkiemofertaWszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-17 20:50)

<span >Z tego co dziś wyczytałem w smsie, po przekroczeniu limitu z pełną prędkością internet mi zwolni do 64 kb/s a więc dla pewności zrobiłem zrzuty ekranu, jeden z pełną prędkością a drugi po wykorzystaniu pakietu :) Zdjęcie z pełną prędkością -   http://zapodaj.net/a73d2c3e9e02a.jpg.html   prędkość LTE 3.47 Mb/s raz nie jest to lte, dwa ściągałem film leciało 150 kb/s , śmiech na sali :) i oto drugie zdjęcie po zwolnieniu internetu do 64 kb/s http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html  prędkość spadła o niebo niżej bo do 3 kb/s. Jest to jakaś Patologia, co gorzej ja spóźnie się z zapłatą rachunku, wyłączą mi połaczenia wychodzące, a nju nie wywiązuje się z umowy i jest ok, jesteście żałosną fimą i wprowadzacie ludzi w błąd. Dziwie się że przybywa wam klientów skoro łżecie jak tylko możecie. :) Z radością nie mogę się doczekać faktury która idzie pocztą 12 dni :) tylko po to by podetrzeć sobie nią tyłek i wam odesłać razem z rezygnacją z waszych nieopisanych i wspaniałych usług.  Pozdrawiam   PS zaglądam na stronie na rachunek, 42,60 z tego za rozmowy,smsy, mmsy, internet 29,93zł ponad 12 złotych za 3 smsy, 2 do niemiec jeden norwegii :) Nju mobile rządzi :) 

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-17 22:24)

Komedii ciąg dalszy, o godzinie 21:17 dostałem smsa iż mam do wykorzystania 5 GB internetu z najszybszą prędkością a potem bez limitu 64kb/s bla bla, tylko że do godziny 20 już wywaliłem 2 GB ktore miały być, skoro miałem 5GB bo już mi wlazła nowa oferta to gdzie są pozostałe 3GB? Zaginione w akcji pewnie :) Nju Mobile, przysyłają list że zwiększają ilość szybkiego internetu, a nie ogarniają tego od strony technicznej. Czyli krowa która dużo muczy, mało mleka daje. elo 

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-18 15:29)

Jeśli faktycznie coś nie gra to pisz reklamację, a nie jęczysz.

SMS międzynarodowy kosztuje 50 groszy, wysyłając długą wiadomość, może się okazać, że w praktyce poszło np. 6 SMS-ów, co da 3zł za jedną długą wiadomość, także 12zł jest kwotą realną za Twoje 3 wiadomości.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-26 00:16)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli faktycznie coś nie gra to pisz reklamację, a nie jęczysz.

SMS międzynarodowy kosztuje 50 groszy, wysyłając długą wiadomość, może się okazać, że w praktyce poszło np. 6 SMS-ów, co da 3zł za jedną długą wiadomość, także 12zł jest kwotą realną za Twoje 3 wiadomości.

Chłopie pisałem reklamację, zgłaszałem problem z prędkością neta :) co mi po tym, nju ma miesiąc na ewentualna odpowiedź na takie zgłoszenie, a też jak to się często zdarza, coś im sie zagubiło i proszę przesłac kolejny raz zgłoszenie :)

~jajajaja

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-26 09:48)

Gwoli ścisłości Twój zrzut ekranu dotyczący lejka:
http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html
pokazuje 0,03Mb, czyli 30kb/s, a nie 3kb/s jak piszesz, także źle przeliczyłeś jednostki.

Zresztą żaden lejek nie nadaje się w praktyce na surfowanie po sieci na kompie, lecz jest to zabezpieczenie przed naliczaniem dodatkowych opłat po wykorzystaniu właściwego pakietu.
Chyba, że miałbyś lejek 1Mb/s jak daje Play w jednej ze swoich "drogich" ofert.
Dlatego w kwestii lejka osobiście nie widzę tutaj błędu.

Co do pełnej prędkości to nie wiem, czy Twój modem był połączony w technologii LTE, jaki był sygnał itd, także tego nie zweryfikuję. Chyba, że zawsze masz 3-4Mb/s w LTE pomimo dobrego sygnału, wtedy spróbuj zmienić lokalizację, abyś był w zasięgu innego BTS-a albo zmień modem/telefon na inny.
Czasem reklamacja wymaga poświęcenia więcej czasu i bycia wytrwałym, choć ostatnio zauważyłem, że moje rozpatrują w ciągu paru dni, być może dlatego, że nie były zbyt skomplikowane.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-01 09:35)

to jest odpowiedź na post:

Z radością nie mogę się doczekać faktury która idzie pocztą 12 dni :) tylko po to by podetrzeć sobie nią tyłek i wam odesłać razem z rezygnacją z waszych nieopisanych i wspaniałych usług.  Pozdrawiam


Papapa, nikt tu po Tobie płakać nie będzie.
Również pozdrawiam

~szatan667

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-06 13:24)

to jest odpowiedź na post:

Gwoli ścisłości Twój zrzut ekranu dotyczący lejka:
http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html
pokazuje 0,03Mb, czyli 30kb/s, a nie 3kb/s jak piszesz, także źle przeliczyłeś jednostki.



Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 

~picasso

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-06 20:19)

to jest odpowiedź na post:


Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 




Tutaj oświecę. Tak 3 setne z całości (jaką jest 1 Mbps) to 30Kbps. W 1Mbps "mieści się" 1024 kbps.

~thebox

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-07 00:03)

to jest odpowiedź na post:


Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 



Najbardziej bawi mnie jak ktoś nie ma racji ale jest święcie przekonany, że mimo wszytko ją ma.
W podstawówce Pani z matematyki była ze mnie zadowolona, bo uczyłem się, zamiast ziewać dlatego wiem, że 3 setne z 1000 to 30, a nie 3 :)
Powyżej thebox wyjaśnił jak przeliczyć Mb na kb.

Jak pisałem wcześniej, w tym zakresie Twoja reklamacja i skarga na operatora była bezzasadna, a jedynym winnym, którego powinieneś opieprzać jesteś Ty sam ;) Do błędu też trzeba umieć się przyznać, choć niewielu potrafi to napisać wprost.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-10-05 16:10)

Niezły wieśniak z ciebie, bez pojęcia ale z pianą na ustach;p
Drogi misiu- net monitor (taka aplikacja na androida): podaj odległość od BTS, technologie, siłę sygnału oraz tłumienie...

...i wtedy może pogadamy

~mojo

odpowiedź

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno | piasek87 (17.08.2015, 20:50)

<span >Z tego co dziś wyczytałem w smsie, po przekroczeniu limitu z pełną prędkością internet mi zwolni do 64 kb/s a więc dla pewności zrobiłem zrzuty ekranu, jeden z pełną prędkością a drugi po wykorzystaniu pakietu :) Zdjęcie z pełną prędkością -   http://zapodaj.net/a73d2c3e9e02a.jpg.html   prędkość LTE 3.47 Mb/s raz nie jest to lte, dwa ściągałem film leciało 150 kb/s , śmiech na sali :) i oto drugie zdjęcie po zwolnieniu internetu do 64 kb/s http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html  prędkość spadła o niebo niżej bo do 3 kb/s. Jest to jakaś Patologia, co gorzej ja spóźnie się z zapłatą rachunku, wyłączą mi połaczenia wychodzące, a nju nie wywiązuje się z umowy i jest ok, jesteście żałosną fimą i wprowadzacie ludzi w błąd. Dziwie się że przybywa wam klientów skoro łżecie jak tylko możecie. :) Z radością nie mogę się doczekać faktury która idzie pocztą 12 dni :) tylko po to by podetrzeć sobie nią tyłek i wam odesłać razem z rezygnacją z waszych nieopisanych i wspaniałych usług.  Pozdrawiam   PS zaglądam na stronie na rachunek, 42,60 z tego za rozmowy,smsy, mmsy, internet 29,93zł ponad 12 złotych za 3 smsy, 2 do niemiec jeden norwegii :) Nju mobile rządzi :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników