forumnju z rachunkiemofertaWszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-17 20:50)

<span >Z tego co dziś wyczytałem w smsie, po przekroczeniu limitu z pełną prędkością internet mi zwolni do 64 kb/s a więc dla pewności zrobiłem zrzuty ekranu, jeden z pełną prędkością a drugi po wykorzystaniu pakietu :) Zdjęcie z pełną prędkością -   http://zapodaj.net/a73d2c3e9e02a.jpg.html   prędkość LTE 3.47 Mb/s raz nie jest to lte, dwa ściągałem film leciało 150 kb/s , śmiech na sali :) i oto drugie zdjęcie po zwolnieniu internetu do 64 kb/s http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html  prędkość spadła o niebo niżej bo do 3 kb/s. Jest to jakaś Patologia, co gorzej ja spóźnie się z zapłatą rachunku, wyłączą mi połaczenia wychodzące, a nju nie wywiązuje się z umowy i jest ok, jesteście żałosną fimą i wprowadzacie ludzi w błąd. Dziwie się że przybywa wam klientów skoro łżecie jak tylko możecie. :) Z radością nie mogę się doczekać faktury która idzie pocztą 12 dni :) tylko po to by podetrzeć sobie nią tyłek i wam odesłać razem z rezygnacją z waszych nieopisanych i wspaniałych usług.  Pozdrawiam   PS zaglądam na stronie na rachunek, 42,60 z tego za rozmowy,smsy, mmsy, internet 29,93zł ponad 12 złotych za 3 smsy, 2 do niemiec jeden norwegii :) Nju mobile rządzi :) 

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-17 22:24)

Komedii ciąg dalszy, o godzinie 21:17 dostałem smsa iż mam do wykorzystania 5 GB internetu z najszybszą prędkością a potem bez limitu 64kb/s bla bla, tylko że do godziny 20 już wywaliłem 2 GB ktore miały być, skoro miałem 5GB bo już mi wlazła nowa oferta to gdzie są pozostałe 3GB? Zaginione w akcji pewnie :) Nju Mobile, przysyłają list że zwiększają ilość szybkiego internetu, a nie ogarniają tego od strony technicznej. Czyli krowa która dużo muczy, mało mleka daje. elo 

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-18 15:29)

Jeśli faktycznie coś nie gra to pisz reklamację, a nie jęczysz.

SMS międzynarodowy kosztuje 50 groszy, wysyłając długą wiadomość, może się okazać, że w praktyce poszło np. 6 SMS-ów, co da 3zł za jedną długą wiadomość, także 12zł jest kwotą realną za Twoje 3 wiadomości.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-26 00:16)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli faktycznie coś nie gra to pisz reklamację, a nie jęczysz.

SMS międzynarodowy kosztuje 50 groszy, wysyłając długą wiadomość, może się okazać, że w praktyce poszło np. 6 SMS-ów, co da 3zł za jedną długą wiadomość, także 12zł jest kwotą realną za Twoje 3 wiadomości.

Chłopie pisałem reklamację, zgłaszałem problem z prędkością neta :) co mi po tym, nju ma miesiąc na ewentualna odpowiedź na takie zgłoszenie, a też jak to się często zdarza, coś im sie zagubiło i proszę przesłac kolejny raz zgłoszenie :)

~jajajaja

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-08-26 09:48)

Gwoli ścisłości Twój zrzut ekranu dotyczący lejka:
http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html
pokazuje 0,03Mb, czyli 30kb/s, a nie 3kb/s jak piszesz, także źle przeliczyłeś jednostki.

Zresztą żaden lejek nie nadaje się w praktyce na surfowanie po sieci na kompie, lecz jest to zabezpieczenie przed naliczaniem dodatkowych opłat po wykorzystaniu właściwego pakietu.
Chyba, że miałbyś lejek 1Mb/s jak daje Play w jednej ze swoich "drogich" ofert.
Dlatego w kwestii lejka osobiście nie widzę tutaj błędu.

Co do pełnej prędkości to nie wiem, czy Twój modem był połączony w technologii LTE, jaki był sygnał itd, także tego nie zweryfikuję. Chyba, że zawsze masz 3-4Mb/s w LTE pomimo dobrego sygnału, wtedy spróbuj zmienić lokalizację, abyś był w zasięgu innego BTS-a albo zmień modem/telefon na inny.
Czasem reklamacja wymaga poświęcenia więcej czasu i bycia wytrwałym, choć ostatnio zauważyłem, że moje rozpatrują w ciągu paru dni, być może dlatego, że nie były zbyt skomplikowane.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-01 09:35)

to jest odpowiedź na post:

Z radością nie mogę się doczekać faktury która idzie pocztą 12 dni :) tylko po to by podetrzeć sobie nią tyłek i wam odesłać razem z rezygnacją z waszych nieopisanych i wspaniałych usług.  Pozdrawiam


Papapa, nikt tu po Tobie płakać nie będzie.
Również pozdrawiam

~szatan667

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-06 13:24)

to jest odpowiedź na post:

Gwoli ścisłości Twój zrzut ekranu dotyczący lejka:
http://zapodaj.net/873c39be40195.jpg.html
pokazuje 0,03Mb, czyli 30kb/s, a nie 3kb/s jak piszesz, także źle przeliczyłeś jednostki.



Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 

~picasso

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-06 20:19)

to jest odpowiedź na post:


Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 




Tutaj oświecę. Tak 3 setne z całości (jaką jest 1 Mbps) to 30Kbps. W 1Mbps "mieści się" 1024 kbps.

~thebox

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-09-07 00:03)

to jest odpowiedź na post:


Ja to źle przeliczyłem? Czyli w twoim przekonaniu 3 setne całości to 30 a nie 3?? tak? :) Pani z matematyki nie była by z ciebie zadowolona :) 



Najbardziej bawi mnie jak ktoś nie ma racji ale jest święcie przekonany, że mimo wszytko ją ma.
W podstawówce Pani z matematyki była ze mnie zadowolona, bo uczyłem się, zamiast ziewać dlatego wiem, że 3 setne z 1000 to 30, a nie 3 :)
Powyżej thebox wyjaśnił jak przeliczyć Mb na kb.

Jak pisałem wcześniej, w tym zakresie Twoja reklamacja i skarga na operatora była bezzasadna, a jedynym winnym, którego powinieneś opieprzać jesteś Ty sam ;) Do błędu też trzeba umieć się przyznać, choć niewielu potrafi to napisać wprost.

 

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno (2015-10-05 16:10)

Niezły wieśniak z ciebie, bez pojęcia ale z pianą na ustach;p
Drogi misiu- net monitor (taka aplikacja na androida): podaj odległość od BTS, technologie, siłę sygnału oraz tłumienie...

...i wtedy może pogadamy

~mojo

odpowiedź

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno | ~mojo (05.10.2015, 16:10)

Niezły wieśniak z ciebie, bez pojęcia ale z pianą na ustach;p
Drogi misiu- net monitor (taka aplikacja na androida): podaj odległość od BTS, technologie, siłę sygnału oraz tłumienie...

...i wtedy może pogadamy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

210 gości i 2 zalogowanych użytkowników